bugün

para var huzur var dan sonra bilinmesi gereken ikinci motto. avrupa ülkeleri niye gelişiyor, çünkü meme sıkıntıları yok. herkes tuttuğuna yaslıyor, o yüzden boş zamanlarını bilime harcıyor. e bizim kamillerin aklında 7/24 yanıp tutuşan şehvet ve arzulu hayaller ne bilim bırakıyor, ne ilim , ne kilim.
ilk önce bir abazan başlığı gibi görünüp ardından açıklama okunduğunda yazarın ne kadar doğru bir tepit yaptığını gösteren görüştür.. taktir ettim..

(bkz: hadi yine kaptın artıyı köfte)
ahlaki sistemin çöktüğü tabuların hesapsız yıkıldığı ve özgürlüklerin tavan yaptığı, dünyanın en gelişmiş ülkeleri olan avrupa ülkelerinde intihar vakalarının en fazla olduğunu hatırlatmakta yarar görüyorum sevgili dostlarım. konu ne kadar meme ne kadar huzur parametresinden çok, ne kadar istek ne kadar doygunluk ilkesiyle, psikolojik bir çerçevededir. ayrıca "millet tuttuğunu götürüyor" "abi biz de götürelim" " herkesin ırzına geçebileyim" diye haykıran bir zihniyetin, anasına bacısına da yaslayacaklarını, ya da çoktan yasladıklarını belirtmek isterim. bu gibi formlar, henüz gerekli eğitim ve gelişimi tamamlayamamış aciz böceklerdir. daha kendini tanıyamadan başka bedenleri tanıma arzusuna tıpkı bir hayvan edasıyla kendilerini kaptırayazarlar. bilgisayarının yapışkan tuşların da namünasip frekanslara tuşlayarak kendini birkaç dakikalığına yatıştırıp, sosyal ağlara bu ferahlığı yansıtırlar. "abi millet çatır çatır"... bir yandan da ağızlarını şapırdadıp bacaklarınını sıvazlarlar.
memenin kendisi için uyandırdıklarını herkesle paylaşabilen birisi meme bulduğunda huzuru nasıl bulabilir ki. muhtemelen meme bulduğunda oluşacak tepki şudur:

-beyler meme buldum!

aslında bu hiç olmayacak ama olduğunu hayal etmeye çalışırsak bu kişi için asrın olayıdır. ayrıca cinsellik karmaşası yaşayan biri için oldukça normaldir ama yazık. ben ise burdan bütün annelere sesleniyorum:

(bkz: anneler hamileyken daha az seks yapın)!