bugün

hayatta meme görmemiş gibi heyecandan ayakları yerden kesilmiş.
Gel gel gümüle gel.
hoplayıp zıplamıştır.
tavşanım benim. evet.
görsel
Barajı geçmiş kılıçdaroğlu tepkisiyle aynı.
Ahanda küçük meme görmüş alişan'dır.

Totonok pause tuşu nerede allahsız*
Bu olay ilk patladığında da bu espriye yarılmıştım. Şimdi de kütüphanede kahkaha attım. Uplamayın olum böyle şeyleri.
bence bu adam her şeyi planlamış.

olacakları önceden biliyormuş gibi gözler kilitlenmiş göğüs hizasına. sonrasında da kadının üstüne avuçları açarak koşuyor.
görsel

aslinda komik ama bunun altinda bir dram yatiyor. bu adam her daim çağla'nın friendzone'u içinde kaldı, bence kendisi kesinlikle Çağla'ya platonik aşk besliyor ama Çağla kendisine karşı böyle bir yakınlık duymuyor ve reddediyor, ama arkadaşlıklarının bozulmasini da istemiyor o yüzden genel olarak bu durumu görmezlikten geliyor. yani hem ayranım dökülmesin hem gotum sikilmesin olayı.

Alişan ise garibim burada yılların birikimini atıyor, kim bilir kac senedir o memeyi gorebilmek için pervane oluyor Çağla'nın peşinde, bir yanı arkadaşı olarak yardımcı olmaya çalışıyor cagla'ya ama içindeki aşk da bu durumdan çok memnun ve o yüzden ziplaya ziplaya gidiyor.

unutmayin sevgili yazarlar yerçekimine karşı yapilan hareketler genelde mutluluk belirtisidir, mesela takim gol attiktan sonra ziplamak veya elleri yukari kaldirmak, ya da mezun öğrencilerin havaya kep fırlatması gibi. ziplamak genel olarak sevince isaret eder, Alişan da burada duruma bir hayli sevinmiş hiç ayak yapmasın.