bugün

ne ise yaradigi bilinmeyen kizdir.

hayir bilgi icerikli entry'niz yok, komik degilsiniz, dusundurucu entryler girmiyorsunuz, iki satir yazmaktan bile acizsiniz. yok yok ve yok yani.

hic olmazsa memenizin fotografini falan atin da bir ise yarayin.

bos yere isgal etmeyin sozlugu.
(bkz: terbiyesiz)
Artık hangi kesim üstüne alırsa.
Ulan atacağın bi parça et be. Gömme sütyenin arasına bi devalüasyon olur sana da hayrı dokunmaz.
Silik yemesi gerekir. Evet.
Meme vardı da biz mi atmadık.
prim yapmaya çalışmayan efendi, uslu ve normal kızdır. ha instagramında nasıl fotograflar vardır bilemem ama hiç değilse sözlüğü instagram gibi kullanmadığı kesindir.
Entry girmeyip yazar olmak gibidir. Kızsan o meme a-tı-la-cak!
atması gerekene atan kızdır.
Kim ne yapsın amk senin fikrini. Meme yoksa lütfen çıkıştan sözlüğü terk edin.
Şahsımdır.meme fotosu kabul edecek beyler slm.
Sadece sözlükten değil, her yerden ocak dışı edilmesi gerekir.
bana bi tanesi atmıştı ama gübeği vardı tahriş olmadım.dolgun memesi olupda atmayan hatun ibnelik yapmasındır.
Silik yemesi gereken kızdır. Evet.
ne ise yaradigi merak edilen kizdir.

vucudum ile degil, fikirlerim ile gundeme gelmek istiyorum diyorsunuz hani nerede o fikirler.

copten copten entryler girmek disinda baska bir halta yaradiginiz yok.

anca elinizin fotografini atmayi bilirsiniz.

millet napsin sizin el fotografinizi ? el fotografi atma amaci nedir arkadas ya? te allam.
Acilen sözlüğü terk etmelidir. Evet.
zaten bir fikri yok
bari memesini görelim.
biz de pipi fotoğrafı atmiyoz, napak ortamdan ayrilakmı?
normal bir kızdır işte, çoğalmaları dileği ile.
Ulan al sana boykot. Kendi çükün fotosunu atıp akımı başlat bizde devam ettirek.
ne ise yaradigi merak edilen kizdir.

insanlar sizin entry'lerinizi kara kasiniz, kara gozunuz icin mi acik oyluyor zannediyorsunuz ?
surekli acik oylandiginiz icin cok zeki oldugunuzu mu dusunuyorsunuz ?

yoo dostum yoo.
insanlar memenizi gorebilmek icin o kadar zorluga katlaniyor ama siz tabi o siskin egonuzla onlari gormezden geliyorsunuz.
ayiptir be. bari insanlara umut vermeyin. madem cesaretiniz yok terkedin burayi.
itinayla meme fotoğrafları beklenene kızdır. pustuk, bekliyoruz. elbet gelecek...
Burası inci Sözlük olmadığından doğaldır.
yarışmaya ellerimle katılıyorum. kendime yetecek aklım ve siz *m-g*t-meme üçlüsü tapıcılarına gösterecek bir orta parmağım var.
siz pek zekileri de cebimden çıkarırım, malum kan beyinde toplanmayınca zevzeklik hat safhada oluyor.

hamiş: meme odak noktalı yazar beyanı.
öyle bir beklentisi olmayan tek erkek ben miyim? daha önce hiç sözlükçü meme görmedim. bakirim.
Erkek olduğum halde ben bile attım sizde atabilirsiniz. Tabiki kendi mememi atmadım o ayrı konu.
(bkz: dünya 1 dakikalığına güzelleşsin)
Bir daha açık oylayanı yakarım.

Vay kappeler demek o yüzdendi ha noled olsun.