bugün

galatasaraylıları çileden çıkartan durumdur.

ulan yeter be her sene her sene.

defol git de kurtulalım.

bakalım burda aldığın paranın yarısını alabiliyo musun.

edit : galatasaraylıyım lan ben.

oğlum ne salak adamlarsınız, adam oynadığı futbolun iki üç katı fazlasıyla alıyo karşılığını,

siz sanıyo musunuz ki bu adam gs sevdalısı.
şikecileri rahatsız eder. gitti diye sevinirler ama gitmez.
gitmiyor kalacaktır ve kuş sikecektir.

çıldırın çıldırın orospu çocukları.
galatasaray taraftarının her sene melo nun yaptıklarını görüp soğuduktan sonra imza attığını görünce "aslan yürekli adam" diyerek bildiğin köpeğe aslan falan diyip kendi taraftarlık kalitelerini ve iyi gün taraftarı olduklarını kanıtlamaları kadar gerçek olan durumdur.
galatasaray taraftarını çözmüş olmasındandır. bu çok iyi ya kimse almıyor bunu alır diye pazarlıyor kendini hem fazla tatil yapıyor hem gidersem kardır gidiyor gidemezse iki hırlar bir hareket çeker bizim taraftarların kafasını çeler ne olacak? bunlar sanar melo doğuştan galatasaraylı bir de savunurlar. hahahasiktir evet.
ben bu galatasaraylıları anlamıyorum. en salağı bile bu adamın tribüne oynadığı, kendi menfaatleri için her türlü şerefsizliği yapacağını, çirkefliğini, iki yüzlülüğünü anlar. bir de melonun askerleriyiz diye tezahuratlar atıyorlar. galatasaraya hiç böyle bir adam yakışıyor mu ya? nasıl bu adama arka çıkıyorsunuz? şımarıklığı diz boyu. milelti parmağının ucunda oynatıyor..
(bkz: Çalıyor ama çalışıyor).
bıktırmış haldir. yeter ulan her sezon 2 ay geç başlaman kabak tadı vermeye başladı!
güncel Önemli Başlıklar