bugün

bir futbolcu için asla söylememesi gereken bir sözü şaka yoluyla söyleyip sonra ayarın allah'ını yiyince gıkını çıkarmama yüzsüzlüğüdür.
anladık var beşiktaş'tan bir kuyruk acın.
guti'ye filan b.k atmak için yer arıyorsun anladık.
ama bari şu durumda azcık şeref ve haysiyet göster de "yanlış anlaşıldım" filan de en azından.
yok.
beyimiz çamuru attı, ayarı alınca da g.tünün üstüne oturdu kıpırdamıyor.
neydi olay bilmeyenler için anlatalım:
eskişehir maçının ilk yarısında guti basit iki kart görerek oyundan atılıyor. (tamam kartlar basit. yakışmadı guti'ye. bu arada hayatımda böyle saçma kural da görmediğimi söylemeliyim. adam ispanyol. nasıl anlatacak kart istediğini. hakemin yanına gidip bağıra bağıra "kart hoca kart" diyen hanzolara kart yok, kart istediğini işaret yoluyla uzaktan anlatan yabancı futbolcuya ucuz kart. neyse konuya dönelim) sonra bu beyimiz "noel de yaklaşıyor insanın aklına farklı şeyler geliyor" gibi kanı donduran bir suçlama yapıyor. maçın tadı tuzu kaçıyor zaten. istersek 5-0 yenilelim o saatten sonra.
sonra guti denen 15 yılını real madrid'de geçirmiş sonra ilk kez başka bir takım olarak beşiktaş'ı tercih etmiş adam, beyimizin noel tatili dediği zamanda konya torkuspor mudur nedir o takımla maç yapmak için antalya'da çıkıyor karşımıza. çıkıyor, canını dişine takarak harika oynuyor. takımının galibiyetinde önemli bir rol oynuyor. hakkında konuşanları g.t çarpı g.t ediyor. açık söyleyeyim guti yerinde olsam bu maça çıkmayabilirdim. 15 yıl real madrid'de oynamışım, sonra kalitemin fersah fersah altındaki adamlarla aynı takıma geliyorum. (bahsettiğim adamlar nobre, tabata, holosko filan) 3 maçta 1 düzgün oynasam herkes çenesini kapar, ağzından salyalar aka aka izler. 2 maç yatsam kimsenin umrunda olmaz. konya torkuspor maçına çıkmasam kimse "hop" diyemez. ben gitmezdim arkadaş. yemin ediyorum karakterli adammış ama. çıktı sahada herkesin çenesini kapadı.
melih abimizden ses-seda yok.
insan yüzsüz olmayagörsün.
bence acil televolelere geri dönsün. spor filan ahlaklı adamların işidir.
kendisine guti gerekli kapakları antalya'dan göndermiş, üzerine daha fazla konuşmaya gerek yok. rezil olduğu ona yeter.