bugün

görsel
Ya pardon da ankaralı olup şu adama oy verenin aklını billurlayayım.

Bu adam hakikaten zavallı. Milleti yalanlarla öğüten böyle dangalak bir adam ankaraya değil yol manhattan inşa etse şu adam kral gibi yaşayıp üstüne bir de milletin aklını sikmesin diye oy vermezdim.
bir sms'den mi çıkardın bütün bunları aq.
bu harbiden acayip bişey. almanya´da bi sms 9 cent- hiçbiparti almanya´da böyle bişey yapmıyo, yapamıyo. atıyorum bu sms 5 milyon kişiye gönderilmiş olsa, almanya´da derhal soru konusu olur. 9 çarpı 5 milyon 45 milyon cent yapar. 45 milyon cent de 450 bin euro yapar !!! bu 450 bin euro´nun kaynağı sorulur almanya´da...türkiye´de sorulmuyo mu bu?..melih gökçek hangi kaynaktan bu parayı telefon şirketine ödüyo- ankara belediyesinin telefon reklamı yapmak için bir kaynağı var mı- bu kaynak nedir?...

bunlar sorulmuyomu türkiye´de?...aynı şeyi türkiye´ye gittiğim de tayyip için de görmüştüm, adamlar 19 milyon 20 milyon sms gönderiyolar, bunun telefon şirketiyle antlaşması nasıl yapılmış, madem türkiye çok şeffaf bir ülkeymiş bunu açıklasınlar.

dünyada yok bunun örneği, böyle bi tane sms göndertsin-valla merkel´i bitirirler. tek bi sms sonu olur şansölyenin.

bu sms´ler kaç tane, kaç aboneye gönderilmiş, ve para kaynağı nedir?...türk milleti niye bu kadar aptal, bu soruları tepesindeki adamlara niye sormuyo?....

ulan 20 milyon sms nerden baksan 180 milyon cent yapar, o da 1,8 milyon euro yapar.

kafanızı bazen çalıştırın, inan çok iyi gelir.
Reklam sms'lerini yasaklayanlar bunlar değilmiydi?
Anayasayı çiğneyen cumhurbaşkanının olduğu ülkede normaldir. Tabi ki muz cumhuriyeti.