bugün

başlığın aslı "melih gökçek'e twitterdan "başkanım beni al" mesajı gönderen futbolcu" olacaktı ama maalesef 50 karakter sınırına takıldı.

bundan sonra yaşayacağımız transfer dönemlerinin 1 numaralı olayı olacaktır. eskiden gönderilen başkanım beni al mesajları hep havada kalmış, hiç gerçeğe dönüştürülememiştir. ancak i. melih gökçek'in o içlerimizi ısıtan gülümsemesi, o tüm ankara'yı "kucağına alan" başkanlığı sayesinde artık ankara büyükşehir belediyesi'nin güzel paracıkları ankaragücü'ne transfer için değerlendirilecek, ünlü futbolcular twitterdan mesaj yollayacaklar, güzel günler yakın. Hem twitterdan yollanması sayesinde yazılı bir belge olacağından kimse bu duruma asparagas diyemeyecek. işte i. melih başkan, işte 18. yy.'a yakışan belediye başkanlığı.
evet sayın sporseverler, akp ve melih gökçek için adana deplasmanında dakikalar tükeniyor. melih gökçek şöyle bir kulübeye bakıyor, muhtemelen bir ileri uç oyuncusunu sahaya sürecek.(aytaç durak beni milletvekili yapın diyor). evet aytaç durak'ı işaret ediyor, aytaç durak formasını giydi ve milletvekilliğine gözünü kırptı.

kulakarkasının bulunduğu tribünde ıslıklar duyuluyor. pet şişe atıldı kafası yarıldı.