bugün

bir alkislarlayasiyorum videosu başlığı, aynen aktardım.

http://alkislarlayasiyoru...saldiran-hdp-milletvekili

muhtemelen dağlık ve tehlikeli bir yer, tahminim o ki hdp tayfası bir yürüyüş, protesto falan için yasaklı bir bölgeye girmeye çalışıyor veya benzeri bir durum işte.

hdp milletvekili olduğu söylenen kişi videonun başında askeri itekliyor, karşılığını da misliyle alıyor. içimin yapları eridi aq.

bütün askerlerimizin gözünden öpüyorum. hdp'li veya başkası sen kimsin askeri itip kakıyorsun keko. ne zor durumda görev yapıyorlar, kimlerle uğraşıyorlar onlar.

inşallah o askerlerin başına bir şey gelmez. hepsine allah sabır, sağlık versin.
vurup indirecekti şerefsizi .
kuduz köpekleri her yerde itlaf edeceksin. toplumun sağlığı için.
yahu bu dağ fetişizmi nedir milletvekili seçilmişsin meclise gir yok illa dağa çıkacak. tc askeri tabiki de işini yapacak. sen işini yapmaya çalışan askerlere mani olma çabasında ol -ee ne de olsa milletvekili dokunulmazlığı var - askerleri it kendi çapında tartaklamaya çalış.
netice az bile olmuş.
'hain' kelimesinin tam karşılığıdır bu milletvekili, karakter fakiri. alnının tam ortasına bir kurşun sıkılsada şu yağlarımız eriseydi iyiydi, ama olsun onunda zamanı gelecek. bu ülkede yaşamaktan memnun olmayan herkes bedelini ödeyecek.
son secimlerde arttılar biraz, daha cok görürüz biz böyle giderse,
adam haklı artık sadece doğu değil türkiyenin her yerind oy aldı.
işte bunları meclise soktuk, daha neler görecek bu millet dur bakalım.
Kanun hükmünde kararname ile dağdaki arkadaşlarının yanına gönderilmesi gereken canlıdır. En azından bizim vergilerimizle maaş almamış olur.