bugün

youtube da birsürü vidyosu dolaşan bir öğretmen.derslerde çocukları dövüyo,tehditler savuruyo ama çocuklarda bir o kadar eğleniyo derste...**
özgün müzik yapan bir müzik adamı. su sıralar müzikal eğitim veren bir vakıfta yöneticilik yapmaktadır.
bursa nilüfer milli piyango anadolu lisesi'nde fizik öğretmenliği yapmış olan aşmış bünyedir. Üniversite de fizik 1 ve 2 derslerinde kullanılan kitapları, bizler lise 2 de bitirmiştik. bir sınavında, bilyenin serbest düşmesi sırasında çekilmiş olan fotoğrafı vardı. Siyah beyaz fotonun altında da sorusu: bu topun ivmesi nedir? ellerde cetvel, milimetrik kağıtlar ve pergellerle sınavına girilen öğretmendir.
gül yangını ömrümüz
adı yok tesellinin
korkarım gideceksin
nasırlı ellere türkü

eserlerinin ve daha nicelerinin altına imzasını atmış eşsiz özgün müzik sanatçısı.
1 mayıs mitinglerinin vazgeçilmez sanatçısı.
gerçek bir sanatçı.

özgün bir müzik adamı.
bursa nilüfer milli piyango anadolu lisesinin belki de en renkli hocasıdır. fizik öğretmeni, esprili kişilik. sınavda sorduğu sorular da öyle böyle değildir. güncelliğinden hiçbirşey kaybetmemiştir, derste sınıfça bizi güldürmüş, biz güldükçe kendi gülmüş, sonunda gülmekten yorgun düşüp dersi yarıda kesmiştir.

orjinalitesini kanıtlayabilmek adına bir sınav sorusunu buraya koymak farz olmuştur. * *

http://img390.imageshack....020931818579401298gf0.jpg
üniversite fiziğini kolaylıkla yüksek notlarla geçmemi sağlayan, değeri yıllar sonra anlaşılmış nilüfer milli piyango anadolu lisesi'nin, en büyük silahı cetvel olan süpersonik fizik hocasıdır. kendisi hacettepe bkf çıkışlıdır, oğlak burcudur ve eşi uzun bir süre önce vefat etmiştir; kendi yaptığı esprileri de eğitmenliği gibi! harika bir müthiş fizik aşığıdır.

dipnot: kendisinin bir iki dersine girmeyip müzik provalarına katıldığım için "bana senden ancak müzisyen olur demişti; robot mühendisi olduk be hocam, noldu şimdi?", demek istiyorum buradan ona.*
fingirdek adlı şiirin sahibidir.

görsel
anneler günü ve karadeniz eserleri alıp götüren çoğu şarkıda emeği bulunan üstad. herkesin bir gün en azından bir kere de olsa dinlemesi gereken muhteşem sanatçı.

https://www.youtube.com/watch?v=XB1SbSY4X-8