bugün

mavi yeşil bahane, açık kahve şahane olan kapışmadır.

dağılın len.
Ela en iyisidir. Akşamları koyu kahve, sabah-öğle bal rengimsitrak bişey, güneşte yeşil. Göz, göz değil bukalemun gibi mübarek.
(bkz: Evet ela gözlüyüm)
kahverengi bir sayı değil sonuçta.
sahip olduğum mavi gözler sayesinde seçimimi maviden yana kullandığım göz rengidir. (bkz: az canlar yakmadık)
gözlerden birinin mavi diğerinin yeşil olma durumu olayı çıkmaza sokar gibime geliyor.
mavi çok karizmatik ve dikkat çekici duruyor. yeşil ise öyle değil, dikkatli bakmayınca anlayamıyorsun bile.
benim tercihim yeşil gözden yana. beni mavi değil yeşil göz etkiliyo şahsen.
mavi göz her türlü candır. hem özgürlük hissi uyandırır hem de derinlik, yeşilde ise bir güvensizlik her daim var gibi.
yeşil gözün s*kip atacağı kapışma.
yeşil göz + kızıl saç siker atar efendim.
edit:imla
Kahverengi gozlu bir yazar olarak uzulerek mavi diyorum.
mavi gözün sikerteceği versus.
Yeterki renkli olsun ister mavi ister yeşil olsun. (bkz: mavi olsa daha iyi olur sanki) bir de sağlıklı olsun.
yeşil her zaman ferahlatır.
yeşil göz daha iyidir kadında. mavi göz bana itici ve kurnaz bir göz geliyor. fakat saç rengi ve teniyle de göz rengi uyumlu olmalı. kumral kadına yeşil göz çok iyi gidiyor falan.
ikisinin de seveni çok.
ikisini de kıskanıyorumdur.
(bkz: mavi göz vs yeşil göz)
Ela gözde iki genden de bulunduğundan eladır tercihim.
yeşil gözlü biri olarak mavi göz diyorum.
Tabiki ela.
kesinlikle siyah gözdür. ne yapayım allah allah gözlerim siyah . kıskanıyorum valla.
mahsun kırmızıgül konuya hızlı bir giriş yapıyor ve;

Mavi göz yesil göz
Ne ela gözler
Benim için en güzeli
Manali gözler...
Bir heterokromik mutant olarak "Beyaz diş" diyorum.

Edit: Düzeltme.
yeşil ve mavi gözlere sahip bir aile mensubu olarak diyebilirim ki ikisi de değil. güneşe bakamıyoruz efenim. bide astigmat derdi.
koyu renk iyidir.
güncel Önemli Başlıklar