bugün

saat 3 sularında her zamanki gibi cinsel seks videolarını izlerken kapının çalması ile karşımızda duran komşunun karısının eylemidir bu.
gözler kısık, hafif meşrep uykuda gelir. saat 3'e yaklaştığında da dur ulan bir çekip öyle yatayım denir. tam o sırada kapı çalar ve gelen kapı komşunun karısı haticedir. üstündeki kısa gecelik ile gelen hatice'nin kısık gözlerle bakmasından tahrik olunca yavaşça üstüne doğru yürünür. hatice yavaşça kapıdan içeri doğru süzülür ve "anneni uyandır acil emine aradı altın gününü saat kaçta yapacakmışız diye soruyor" der. içeri gidip anne uyandırılır ve odaya geçip masturbasyona devam edilir.
güzel bir fantezi başlangıcı. brazzers'a yaz bunu. ayrıca, masturbasyon yaparken benim bildiğim sperm gelir. sen ne çekiyorsun kardeş?
"sen yapıyodun komşunun karısı nasıl geldi" sorusunu akla getiren durumdur.
(bkz: şizofreni)
o işin apartman boşluğunda yapılmaması gerektiğini gösterir.
- napıyosun sen çocuğum ?
+ görüyon ya teyze.
- frikik vereyim mi ister misin ?
+ penaltı versen ne yazar, bi miktir git başımdan bee!
kocasının gelmesinden iyidir.
ergen fantezisidir.
komşunun evinde yapıyorsa gayet normal bi durum.
sokak kapısı açık masturbasyon yapıyorsanız doğaldır. geçin içeri kapatın kapınızı kimse gelmez amk.
sapkıncadır.
Kapıyı çalmıstı, bir hayli atesli oldugu gözlerinden belliydi. Bi kac saniye sonra memelerini sıvazlamaya basladı. Benimle deliler gibi sevismek istedigi her halinden belliydi.

Devami icin lutfen uye olunuz.
(bkz: yine duşa soktun kardeş)
sonra bir uyandım her yer ıslak.
filmi izlemeden yarısında çıktım.