bugün

akit'in haberi.

--spoiler--
‘MasterChef Türkiye’ yarışmasıyla ilgili sosyal medyada ilginç iddialar ortaya atıldı. Yarışmada ekrana yansıtılan bazı görüntülerde ‘Baphomet’, ‘üçgen içerisinde tek göz’ ve ‘kırmızı gül’ gibi masonik ve satanist figürlerin yer aldığı iddia edildi.

Paylaşılan görüntülerde programda yarışan bir yarışmacının girdiği tşörtün üzerinde satanizmde yer alan ‘şeytan’ figürünün olduğu ileri sürüldü. Aynı şekilde başka bir yarışmacının taktığı şapkadaki masonik ‘göz’ işareti de dikkatlarden kaçmadı.

Sosyal medyada paylaşılan başka bir görüntüde ise yarışmacıların yemek bitiminde ellerini kaldırdıkları görüntü yine satanizmdeki başka bir figürle ilişkilendiriliyor.

Sosyal medyada paylaşılan başka bir görüntüde ise yarışmacıların yemek bitiminde ellerini kaldırdıkları görüntü yine satanizmdeki başka bir figürle ilişkilendiriliyor. Konuyla ilgili sosyal medya paylaşımlarından birisini instagram hikayesinde paylaşan programdaki yarışmacılardan birisi “Birisi bu duruşun farkında mısınız? Diye sormuş. Nelere dikkat ediyorlar ya. 5 yüz bin milyon izlesem takılmam duruşuma” diye yazdı.
--spoiler--

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

https://www.yeniakit.com....ve-masonik-gonderme-24670
Senelerden beri yapılan saçma sapan bir şey bu aldırmayın efendim bunlara.
Yeniakitten gerisini okumadım
Ben tuvalet kağıdını delil olarak baz almam..