bugün

tanım: örneğin sindirella bizimle aynı dönemde yaşasaydı günümüz şartlarında başına neler gelebilirdi diye düşünüp yaratıcılığımızı konuşturabileceğimiz başlık.

örnek:

pinokyo iki fidana cinsel taciz suçlamasıyla köy meclisinin önüne çıkarıldı, çocuk istismarıyla suçlanan pinokyo, suçlu bulunarak, pipisinin yontulması suretiyle hadım edilmesine karar verildi.

son dakika!

pipisi yontulmak üzere marangoza götürülen pinokyonun zaten pipisi olmadığının anlaşılması üzerine tekrar toplanan köy meclisi yeni bir karar aldı. karara göre; pipisinin olması gereken yere delik açılacak ve pinokyo ölene kadar sitilecek.
ağustos böceği plak şirketleriyle anlaştı ve türkiye nin yeni megastarı oldu. eurovision 2010da bizi temsil edecek.
(bkz: şirinlere tecavüz eden 60 kişi tutuklanarak cezaevine kondu)
(bkz: shrek)
hansel ve gratel kardeşler bu sefer harbiden orman içinde kayboldu. haberin duyulmasından sonra oluşturulan arama kurtarma ekibine nasuh mahruki liderlik ediyor.
-rapunzel kuleye erkek alıyor.
+vay orospu!
bremen mızıkaçıların eşek olanı "ne lan bu gene yük taşıyorum bi kerede ben en üstte olayım" dedi.

müzik dünyasında "grup dağılıyor mu" sorusu gündeme bomba gibi düştü.
bu sabah madende meydana gelen göçükte, cücelerin yediside maden içinde sıkıştı. saatler ilerledikçe cücelerin hayatından daha fazla endişe ediliyor.