bugün

siyasal kimliği bir türlü tespit edilemeyen, ideoloji karmaşası yaşayan doğu perinçek'in kaygılandıran cümlesidir. her ne kadar tutarsız bir insan olsa da söylediklerinin gerçek olma payı var. mart demiş. referandum nisan'da. evet mart ayında bir dizi kanlı tiyatro sahnelerine ev sahipliği yapabiliriz.
görsel
Ne dediyse çıkan ne idüğü belirsiz bir herifin lafı.

Adam %0.08 oy ile ülkeyi yönetiyor sanırsın.
Perinçek yine görevde anlaşılan. Ben nerede bir düzgün hareket olsa hayatım boyunca Perinçek'in oraya sızıp, dağıttığının tarihi tanıklarındanım. Benim jenerasyonuma denk geldi.
siz daha bir şey görmediniz. halka indirmek için uğraşıyordular bu maddeleri ve mesele meclisti orada hızlı çalışarak bunu yaptılar. şimdi halka indi ya, ha işte evet densin diye halkın üzerine çok oyun oynanacak. halk mecbur bırakılabiliir bile. kendinizi o yüzden kollayın. terörden nemalanan çok. terörü azdırıp ya başkanlık ya kaos gene diyebilirler ve insanları zorda bırakabilirler. marta kadar süreceğini bile sanmıyorum. hele başarısız olup hayır yenerse o zaman herkese geçmiş olsun.
perinçek, gayet ciddi bir insandır. kendisine bile bir faydası dokunmayan götü boklu ergenlerin bu tip siyasi konularda yorum yapma hakkı yok.
eski ekonomi bakanları ile doğu perinçek'in bir programda söylediği söz.

bu sözü darbe yapacak diye medya servis etmişti fakat ekonomi ile ilgiliydi bu sözler.
dün türkiye varlık fonuna devir olaylarından sonra da hala jeton düşmediyse vah ki ne vah. ekonomi mart nisan gibi maalesef büyük krize gebe.
muhalif biri olarak buna sevinmiyorum çünkü hepimiz çekeceğiz bu krizi.

referandum olayı da aslında akp'ye tuzaktı. bunu o günler gelince anlayacaklar. evet çıkma olasılığı bence sıfır.
toplumun ayrışması ve ekonominin daha da boka sarması ile ülke ödeyecek bu referandumun faturasını da.
Öncelikle sen bir pontus rumusun geç o türküm ayaklarını aramıza almayız senin gibilerini biz... ikincisi hangi illerden baş örtülülere saldırı haberi geliyor bir meczubun istanbulda yaptığının harici söylesen de biz de öğrensek.

Referandumda başarısız olursak iç savaş çıkar diyenin de şüphesiz kim olduğu belli.

Sapla samanı ayırmak lazım tabi.
yani havalar mevsim normallerinin üzerinde syeredecek fazla sıcak olacak diyor. yoksa sen ne sikimsin de ülkeyi alev alev yapıyorsun? Sigara mıyız yakıyosun ulan orospu çoçuu..