bugün

trabzonspor'un chelsea'den yeni transferi marko marin'in sağlık kontrolleri için devlet hastanesine götürülmesi olayı.
görsel
türkiyemin komedisi.

edit: ne eksiliyonuz oğlum, adamın genel sağlık sigortası yokmuş.

edit 2: marko marin'in aile hekim'i yokmuş.
tc vatandaşı olmadığından randevu alınamamıştır. Torpil arayışlarını görüyoruz resimde.
muayene parasını marko marin kendi cebinden ödemiş kulübe katkı sağlamak amacıyla , çok karakterli çocuk gerçekten helal olsun be böyle oyuncular gelmeli ülkeye.
(bkz: rezillik abidesi)
saat 12 den önce gerçekleşmiş olması muhtemel olaydır.

(bkz: öksürün lütfen)
sen gel chelsea'dan buraya. sonra devlet hastanesinde kontrole gel olcak iş değil.
goturulmus ve olay bitmistir. tuvalete gitcem deyip kacmis adam amk. demin londra' da yolda gordum amk.
sanki adam devlet hastanesinden özel hastaneden haberi var. Merak etmeyiniz o ülkelerde sağlık sigortası öyle bizim ülkemizde olduğu gibi herkese bedava dağıtılmıyor. dolayısıyla herkes kıymetini bilir. bizim nankör toplumumuza benzemez. raat olun.
trabzon devlet hastanesi , başjan hacıosmanoğlu mhrs'den randevu almış.
orası trabzon medicalpark hastanesi ama çok bakımsız görünüyor. muharrem usta nın kendi şehrinde hastanesinin böyle olmasını yadırgadım.
Çarpıtılan haberdir.
Devlet hastanesi degil aile hekimine götürmüşler.Randevu almadiği icin haliyle bekletmişler.Aile hekimi sistemden baktıgında senin hekimin londrada diyip bakmamıs.Başkan araya girmiş falan öyle bakmişlar.
tansiyonu düşük çıkmış. serum takmışlar.
amk külüp birde özel hastane masrafıyla mı uğraşsın.
Hastahane değil Sağlık ocağı bildiğin.
trabzonun ezik ve boktan bir takım olduğunun göstergesidir. ulan ezikler chelsea da şampiyonluk yaşamış adamı devlet hastanesine götürüyorlar hahahahahah. forma olarakta geçen seneden kalan formaları verirsniz amkdumun ezikleri klsfşldsfkşsdlfkdşslf.
marko marin'in ilaçlarının sgk tarafından karşılanması.
güldürmüştür.

bir de bunlar kupa isterler.

merak edilen şey doktor ilaç yazdıysa muayene parası da ödediler mi eczaneye!
gece gece akla gelen olaydır. amk adam londrada keyif yaparken trabzonda kimse tanımıyor, amcalarla teyzelerle sıra bekliyor.
takımı için fedakarlık yapıp hastaneye ekstra para ödenmemesini sağlamıştır

adam gibi adam , koca yürekli marko marin.

bu arada transferi için rizespor ile çekiştiğimizi duydum , umarım kendisini kadromuza katıp yasin denen sözde kanat oyuncusundan kurtuluruz.

gerçi adam rize'ye gitse önünde kweuke oynayacak burak yılmaz'a nazaran daha fazla asist yapma olanağı var , ben olsam rize'yi seçerdim amk ne yalan söyleyeyim.
Hadi bununla da övünün amk trabzonlu çomarları.