bugün

afedersiniz seçtiğim soğanlara yardım eder misiniz kim bilir belki bir izdivac bile başlar.
aslına bakarsanız soğan seçtiğime bakmayın.ben kafka okuyan bach dinleyen biriyim ama soğanı seviyorum.
ahh kuzum kim sevmiyor ki soğanı ?
dimi ?

bi dakika ya burda bir kız vardı nerde o ?
pek de hoş bir tanışma olması beklenemez ama bu küçük hesaplara herkes düşüyor. bunlar hayatın gerçekleri. bunu bir türk değil de italyan erkeği yapsa '' mm ağzının tadını ve gurmeliği biliyor '' der geçerler. biz yapınca hanzo oluyoruz. hoş soğanın iyisi kötüsü olur mu onu b ilmiyorum ki amk. ah bilsem. bilsem tam olacak işte. o zaman kazanacam.
el çabukluğu ile soğanı bırakıp ananas vb. ürünler seçiyor gibi yaparsanız durumu kurtarma olasılığınız yüksektir.
(bkz: bana kaderimin bir oyunu mu bu)
Minibüste otururken hayatın boyunca aşık olduğun kızı görmek değildir, burada sorun yer vermek değil yer vereyim hatta ayakta şehirlerarası yolculuk yapayım no problem ama o kıza yer verdiğinde yer vermediğin orta yaş teyzeler ne olacak? o kız ne düşünecek? onun zihninde yavşak biri olarak kaydedilme ihtimalin ne bu eylem sonucunda? diğer taraftan vermezsen ne düşüneceği var işin içinde. ama soğan seçmek öyle mi, sen biliyorsundur bi yardım etsenden girer ne kadar güzel seçiyorsun dan çıkarsın en kötü ihtimalle.
Gayette rahat sohbet açılabilir.
-pardon bu soğan olgunlaşmış mı acaba?
Veya
-merhaba bu soğan hangi yemeklerde kullanilir annem koftelik sogan al demişti de?
Gibisinden sorulabilir.

Edit:köftelik soğan ne lan.
Soğan gibisiniz kütür kütür denilmelidir.
Siz artık bir coolsunuz, her mekandan on numara manita kaldırabilirsiniz, bol şans.
Soğanları atıp gözlerinin içine bakarak ben seninle kuru soğana bile razıyım diye bağırıldığında olay gayet güzelleşecektir.