bugün

dikkat ediyorum kaç zamandır "aslında başlık böyle değildi, ancak 50 karaktere sığmadığı için bu hale getirerek açmak zorunda kaldım" temasındaki girişler yapılan başlıklar açılmıyor. sırf bu eksikliği gidermek için böyle saçma bir başlık açıyorum.

ehe yok lan yok, başlık tamam saçma ama cidden "50 karaktere sığmadığı için böyle açıyorum" hep 2 karakter eksiğim çıkıyordu. yani benim değil, başlığın karakteri eksik. yada sözlüğün. orjinali "Marketlerde satın almasız çıkışların müşteri üzerinde yarattığı stres" olacaktı. tahmin ettiğiniz üzere böyle bir başlığı "acaba olur mu" diye deneyecek kadar manyak biri 'değilim' ehe neyse ne diyorduk;

heh satın almasız çıkış.

efendim bu yerler marketlerde en ücra köşelere yapılır ve müşteriye "ulan kim oraya kadar gidecek sırf gitmemek için şurdan 2 parça şey alayım" dedirtmez, çünkü paramızı sokakta bulmadık. mecbur tıpış tıpış gidilir ama küfürler edile edile.

markete girişlerde ve satın almalı çıkışlarda * otomatik açılır kapılar varken, bu satın almasız çıkışları hep biz elimizle iteriz ancak açılır. müşteriye verilen değer işte diyerek sosyal mesaj vermeyeceğim tabiki, ben olsam ben de öyle yapardım. koca market açmışım, adam sırf gezmeye geliyor. *
neyse koçtaş'tan çıkarken bir hışım sözlüğe girip süper şeyler yazıcam ümidiyle başladım da sonlandıramıyorum "tüh onlar, hepsi kaka şeyler" diye mi bitireyim bilemedim ki.