bugün

mantık evliliği kadını, fahişenin tutarlı ve sıkıcı bir stabilliğe erişmiş halidir. fahişeliği ya da fahişeleri aşağılamak gibi bir niyetim yok, onları seviyorum. sadece mantık kadınının daha ahlaksız olduğunu bir örnekle açıklayıp gideceğim.

bir kariyeri olmayan, sadece dik memeleri ve güzel ayakları olan orta zekalı ve 30'lu yaşlara dayanmış bir kadını düşünelim. bu kadın, sırf kariyeri ya da parası var diye çirkin bir adamla evlenmeyi seçiyorsa burada bir sıkıntı vardır. eğer, bu adam, o kadına cinsel olarak çekici gelmiyorsa ve evlilik boyunca, yatmadan önceki sevişmeleri, kadın, çirkin var oluşunu daha refah bir şekilde devam ettirmesi için vermesi gerektiği bir taviz olarak görüyorsa burada müthiş bir erdem yoksunluğu vardır bence. ve bu yoksunluk, toplumca marjinalize edilmiş seks işçilerininkinden daha yoğundur.

bu durum bence, herkesin bilip de, sanki bilmiyormuş gibi davrandığı bir konu.
ikiside işin sonunu düşünüp yapandır.
(bkz: iç parazit vs dış parazit)
kadınsal güdülerden haberi olmayan er kişi beyanı.

anatomi, psikoloji ve ilkel benlik kavramlarına göre bakacaksın. kadınlar evlenme aşamasına geldiğinde kendisini en iyi kaynağa ulaştıracak erkeği seçme eğilimindedir. aslanda görürsün bunu misal. erkek aslanlar içinde diğerlerini dövebileni seçer. aynı benlik insanın vajinalısında da vardır. bu adam çocuklarıma iyi babalık edebilir mi, hamileyken bana iyi bakabilir mi diye düşünür. sen nasıl kadının güzelliğine, götünün şekline bakıyorsun kadın da buna bakıyor ama isteyerek ama bilinçaltında.
güncel Önemli Başlıklar