bayern münchen maçında mükemmel tezahürat yapan taraftardır. araplar takımı almadan tribünleri dolduran sözde değil özde taraflardır.
Takımdaki tek ingiliz'in kaleci olmasından ( o da kaç yıldır tartışılıyo değiştirmek istiyolar) rahatsız olan , takımlarının 3-4 yılda top class seviyeye çıkmasından kısa vadede memnun uzun vadede endişeli olan taraftar grubudur, öyle ki doğrudan nakit desteğiyle onyıllarca Real Barca M.united olarak kalamayacaklarını bildiklerinden paragöz futbolculardan ziyade takıma aidiyet duygusu hissedecek kaliteli ve karakterlerli futbolcuların alınmasını daha makbul karşılarlar, güvenmezler Arap patronlarına bir sabah kalktıklarında patron cekedini alıp gidince beş parasız kalmaktan korkarlar o yüzden gerekli geleceği dönük yatırımlarla balığı değil balık tutma kılavuzunu isterler üzümü değil bağını sorarlar bu kardeşlerimiz.
neden bilmiyorum ama ingilteredeki bütün "mavi" takımlar bana itici gelmiştir. kusura bakmasınlar tanımam etmem ama ne bileyim. manchester'de doğsam united'li olurdum.