bugün

--spoiler--
selam arkadaşlar. öncelikle başlığın orjinali, malzeme nickli moderatörün kadın yazarları kandırması olacaktı ama karakter sınırlandırmasından dolayı kısaltmak zorunda kaldım.
--spoiler--

malzeme nickini kullanan moderatörün kadın yazarları kandırması ve bu olayların artık gün yüzüne çıkması olayıdır. bakınız çok ilginç, bu adamın yaptığı bütün duyuralar hep "x yazarının (ulan x diye yazar var. böyle örnek de veremeyeceğiz artık) y isimli kitabı çıkmıştır" gibi. neden başkası değil de malzeme? çünkü kitap çıkarmaya meyilli, hevesli kadın yazarları kandırması bu sayede daha kolay.

kadın yazarlara "size kitap çıkartacağım, sizi meşhur yapacağım" diye yürüyor. hatta işi ileri götürüp, "benim yayın evim var" bile diyor. kitap çıkarmak konusunda kendilerine yardım edileceğini sanan kadın yazarlarımız da bir şekilde malzeme tarafından kandırılmış oluyorlar.

ben görevimi yapıp bütün kadın yazarları malzeme konusunda uyarıyorum. kitap çıkarma yalanına inanmayın sakın. hatta mümkünse hiç muhatap bile olmayın.

pis.
inanırım.
görsel
aaa üstüme iyilik sağlık. geçen benim ''Kezban Fransa'da'' adlı biyografimi basacağı ile alakalı beni kandırmış demek ki!

oysa ne hayaller ile yazdım ben hayatımı.

ben kitabımı basacak sanırken o başka şeyler basacak.

beni çok kırdın bir müddet görüşmeyelim.

not: ne işlerle uğraşıyoruz. derdimiz tasamız bitti!
Mümkündür. Ama bana daha yazmamıştır. Eğer yazarsa "Sürtük Rahibe nin Kutsal kasesi" adlı kitabımı çıkartmayı düşünüyorum.
Eskiden kaset çıkartıp film yapacağım derlerdi.şimdi kitap basmaya geldi sıra.