bugün

gizli güçler tarafından yıldız korusu'ndaki malta köşkünden yönetilen ülke. Çok gizliler ama, orada tüm gün belediyenin sosyal tesisinde çay içerek sıradan vatandaş rolünde takılıyorlar. Ancak benim fark etmem uzun sürmedi. Benden kaçmaz.
sanilanin aksine malta erigi ile bir ilgisi olmayan ulkedir.
tarihlerindeki tek başarıları osmanlı donanmasını pusuya düşürmek olduğunu ülkeye adımınızı attığınız ilk andan itibaren hissettiren devlet..doğal bitki örtüsü yok denecek kadar az olan bu ülke gece hayatı ve tatile gelen genç nüfus ile ünlüdür..
10 ocaktan bu yana, enteresan şekilde,

hakkında çeşit çeşit yazar tarafından, bire bir aynı formatta entry girilen ülke.

görsel,

paragraf,

linke yönlendirme.

bire bir aynı. allah allaaa.
Dil okulu icin gittiğim hayatımın en güzel 2 ayını geçirdiğim müthiş ülke Bendeki yeri ayrıdır efendim. Şiddetle öneririm iklimi, ortamı süper bir kere küçük ülke her yere Yürü git, gündüz denizine akşam kulübüne git, içki ucuz sigarayı bilmiyorum ama galiba Pahalı, marketleride biraz tuzlu fakat toplu Taşıma oldukça ucuz... Ingilizce Öğrenmek için benim gözümde en ideal yer ve sanırım en ucuzu. Eğer güzel bir ortam tutturmuşsanız değmeyelim keyfinize
Faruk eczanesini sorunca yerini bulmadan sizi birakmayan yardim sever insanlari oldugu gibi keci gibi inatci laf anlamaz bunaklari da vardir. Zengin kesimi daha insancil.
Parti ve surekli insanlarla etkilesimden hoslanmayanlarin gelmemesi gereken yer. Yuzmek icin turkiyedeki sahiler yeter size.
türk iskencehane müzesine sahip bir ada ülkesi.
Yesil pasaortla vizesiz gidebildiginiz ulke. ingiltere vizesi almakta sikinti yasarsaniz iyi bir alternatif olabilir. insani ve kulturu nasildir sadece o sorun olabilir.
Yazın Türk ve yabancı çok fazla turist kaynayan hareketli ve güzel bir Akdeniz adası.
Yakinda is seyahati icin gidecegim adacik, belli mi olur belki de yerlesiriz.
aynı zamanda entel bir müzik grubu.
ingiliz'lerin,1.Dünya Savaş'ından sonra istanbul'u işgal ettikleri dönemde,çoğu ittihat ve Terakkici aydını (Sait Halim Paşa,Ziya Gökalp,Hüseyin Cahit Yalçın vs.)sürgüne gönderdiği memleket...
Prizleri bile farklıdır. Elektirigi daha çok veriyomus onların Prizleri dolayısıyla bizim eşyaları bozarmis. Adaptör takmak gerekiyo telefonu falan şarj etmek için.
Malta Şövalyeleri, Malta Eriği, Turizm, Başkent Valetta ile ünlüdür.