bugün

-güzelliğini kapamak için para veren kadındır.

-güzel değilse de, insanlardan sahte de olsa ilgi görmek için her yolu deneyen, öz güveni eksik, kendisini sevmeyen bu yüzden sizi de sevmeyecek olan, güvenilmeyecek tiptir.

güzelleşmek istiyorsa kişi sağlıklı beslenmeli, güzelleştirici doğal bir şeyler sürmeli, spor yapmalı. böyle güzel olunur benim bildiğim.
ister kendisi, ister başkası için yapıyor olsun kendisine saygısı olmayan kadındır. Maddeler ile neden böyle dediğimi açıklayayım efendim:
-Kimyasallar vücuda zarar veriyor ve zamanla deri makyaj yapmayınca garip ve kötü gözüküyor.
-Bir maske takmaktadır.
-Kusurlarını kabul etmek yerine gizlemeyi tercih etmektedir.
-Gereksiz paralar harcıyordur.
Ruhunuzu güzelleştirin, size ruh için gelen insanların değerini bilin.
Sanat yapan kadındır.
guzelligine guzellik katan, bakimli kaliteli kadindir.
görsel

Mecburen şekilden şekile girer.

O ağız böyle zırva şekilde açılmayınca, rimel sürülmüyor biliyor musunuz eyyy Romalılar!
Bak vallaaa!
Şeytanlaşmış kadındır.
günlük makyaj için rimelle kirpikleri uzun gür kıvrımlı gösterin, kırmızı ya da pembe ruj, belki yanakları renklendirmek için bir allık tamam.
fondöten ve yapay pudra gibi cildin hava almasını engelleyen kimyasallardan kaçının. cildinizdeki kusurları geçici olarak gizlemek yerine doğal maddelerle yapılan cilt bakımıyla yok etmeyi hedefleyin.
benimdir. 1 yıldır eve tıkılı olmamıza rağmen makyaj yapıyor oluşum da, başkaları için değil kendim için yaptığımın ispatıdır. bunu da karantina sürecinde öğrendim.

hastalandığımda, regl olup yataktan çıkmaya zorlandığımda kalkıp makyaj yaptığımda daha iyi ve sağlıklı hissediyorum. vize haftasında çalışabilmek için makyaj yapıp kendimi motive ettiğimi hatırlarım. herkesin kendine ve ruhuna has medite yöntemleri var. benimki de bu.
Makyaj bir sanat isi gibidir. Her kadina yakismaz. Fazla abarti iyi durmaz yuz kisminda.
makyaj yapan kadın yoktur, a votka vardır...
Valla biz kadınlar maske takmamiza rağmen ruj sürdük. Seviyoruz efenim.
makyajın amacını bilerek yaptığı ve badanaya dönmediği sürece hoş görünecek kadındır.
ciltteki bozuklukları kapatmak yerine yok etmeye yönelmek, çok daha iyi sonuç verir. allık rimel ruj bir kadının günlük makyajı için yeterlidir. allık yanakları ruj dudakları renklendirmek, rimel de kirpikleri gür uzun kıvrık göstererek gözleri vurgulamak için vardır.
maske yüzünden 1.5 yıldır ruj süremiyorum ama artık sürmek istiyorum. kursa gittiğim sürede herkes aşılı olacağı için sorun olmayacak.
makyajla ilgilenen ve takıdan hoşlanan kadınlar, kendilerini ve hayatı severler.
bik bik haric herkes yapsin o makyajsiz da guzel.
görsel