bugün

tipik bir şişirme reklam ürünü ve para tuzağı olması durumudur. 1tl ye satılan bu dalganın içinde birde sos var ki tipik domates sosu. ayrıca tek bir porsiyondan oluşuyor olması da ayrıca bir dezavantaj. demek o ki tam bir fiyasko. 65-70 kuruşa alınan sıradan bir makarna bile 3-4 kişinin karnını doyururken bu bendenizin karnını doyurmamıştır.
tek artısı 3 dk da hazır olması ki standart bir makarna da 7 dk da servise hazır hale geliyor.
ha birde ciddi anlamda sahanda yapılabiliyor. *
makarneks ney lan diye derin düşüncelere daldıran tespit.
lan 3 dakkada makarna mı olur sorusunu akla getirir. içinde kim bilir ne kimyasallar var. tamam normal makarnanın içinde de ne olduğunu tam bilmesekte yine de 3 dakka çok az lan.
gerçekten tadıbi halta benzemeyen makarnadır. birinin üzerine domates çorbası dökmüşsün gibi. peynirlisine benzetme yapamadım o derece iğrenç.
öğrencinin kurtarıcısıdır. marketlere gelir gelmez bitiyor. talep yüksek.
işimden dolayı yiyebildiğim tek şey. Tadı çok mu güzel hayır ama 3dkda yapılması yüzünden yiyorum. Erişte bizim ülkrmizde makarna katagorisine pek girmiyor gerçi.
3 dakikada makarnami olurmuş demeyin.
(bkz: yaptılar oldu !)
Makarnayı yapması -ki ben bile yapabiliyorum- çok kolayken avuç içi kadar yiyeceğe bu parayı vermek salaklıktır. Normal makarna on on beş dakika sürüyor, o sürede de kimse açlıktan ölmez.
soslarını denemek için hepsinden almıştım bir boka benzemiyor yoğurt üstüne de biber yak serpiştir daha iyi sos olamaz
katıldığım konudur. makarneksin tadı çok kötü.
arkadaş; bundan yıllar önce, zaten kolay yemek olarak piyasaya sürülmüş makarnanın, daha da kolay yapılabileni de nedir ki? para tuzağı olduğu mentalitesinde bellidir nitekim.
yıllarca çinden gelen hazır noodlelara dünya para veren yurdum insanı için pek de doğru olmayan tespittir. hea ama gerçekten de para tuzağıdır o ayrı.