bugün

aslen trabzonlu olan mubarek zat.
Ölümü münafık müşrikleri pek üzen puttur.

(bkz: tarikatçıların ebu cehil den daha müşrik olması)
Şirkin en zirvesindeki isimlerden biri.

"Şeyhin şeklini hayal etmek düşünmek, Hakkın zikrinden daha faziletlidir. (!)"
[MAHMUT USTAOSMANOĞLU,
iRŞADUL MÜRiDiN, 3.BASKI, S.124]

bu sözü şirk değil de nedir? Şirk nedir? Hala bu adama tapmaya devam edecek misiniz?
Canlı puttu, şimdi ölü put oldu.

(bkz: tarikatçıların ebu cehil den daha müşrik olması)
Ne demek paratoner ya, cahil cahil konuşma dede, senin dediklerin şirktir
Allahtan çocukların sana benzememiş.
Binlerce Türk gencinin beyninini yikayup, yalan yanlış onlarca saçmalığı ezbetlettiren, direkt yaşam tarzina mudahele eden, zararlı cemiyet lideri. devlet düşmanı yetiştirmiş bir adamdır. Arapcidir, Arap zihniyetlidir. iyi bilmezdik. Hadis dininin mucididir. Peygamberin ölümünden sonra uydurulmus, direkt emevi dininin savunucusu. Kendisinin ölümünden sonra ismailaga denen yapay, suni oluşum tasviye olunacaktır.

3 vakte kadar operasyon gelecek. Daha önce Kuytul cemaati içinde aynısını söyledim 3 ay olmadan içeri aldılar. Bu herifler de tasviye olunacaktir.
insan putu.
davranış, düşünce, yaşayış bakımından örnek, sevilesi, saygı duyulası güzel-nur yüzlü zat.
Anayasal bir çok suç işleyen kriminal bir herif.
http://www.ismailagacami....leDetay.aspx?MakaleNo=273

''Kadınlar okullardan dairelerden -işyerlerinden- çekilmelidir. Yüzdört kitaptan biri bile fetva vermez kadının çalışacağına dair. Kız çocuğunun mektepte işi yoktur. Beni isralin ilk yıkılışı kadınlar yüzünden oldu. Kadınların vazifesi ev işleri yapmak, efendisine itaat etmek ve millete memlekete hayırlı evlat asker yetiştirmek. Budur kadınların vazifesi, başka yok. Çalışmak eve bakmak para kazanmak kadının değil erkeğin işidir. Madem bakamayacaktı niçin aldı, elin kızını dairelerde-işyerlerinde süründürüyor...''

özelden birkaç mesaj aldım ''senin bu adamla ne derdin var'' diye, cevabı yukarıda...
kendisiyle yapılan röportaj:
http://www.zaman.com.tr/w...r/haber.do?haberno=443476

bu röportajla; kendisi hayatında ilk defa röportaj vermiş, ilk defa fotoğrafını çektirmiştir.
Büyük bir Allah dostudur. Rabbim ömrüne bereket versin...
tasavvufta nakşi tarikatı halidi kolunun lideridir.ziyadesiyle muttaki bir zattır.
Ulan senin benim gibi insan iste türkiyede seyh uçmaz mürit uçurur.
Az önce bir muritinin youtubede saldirisina mağruz kaldim fetö gibi bunlarda heryere sizmişlar.