bugün

intihar ederken son mırıldanmaları...

alıyosam sebebi çok
çok enerjim çok
nötüm güzel çok
sağlıklıyım çok
sinirliyim çok
dişlerim beyaz
dudaklarım kiraz
meyilliyim çok
çokum işte çok
alıyosam sebebi çok...
tasvip emediğimiz intihar yöntemlerinden biri olup, sonucu garantilememez. Kişi eğer ölmemişse korkunç bir hayat onu bekliyor olacaktır.
(bkz: bir intihar yöntemi olarak makatına şişe sokmak)
makadına maden suyu şişesi sokan adamın yandan çarklısı.
soda yı iyice çalkalayıp üstüne oturarak saodanın tazyikiyle bağırsaklarını patlatıp intihar etmeye calısmış olabilir. (iğrenc gibi görünüyor ama yapacak bişey yok) yada ulan yaşadım zevk almadım bari ölürken tüm zevkleri tadayım demişte olbilir.
işyerinde gözlerimden yaş gelene kadar gülmeme sebep olan haberdir.
farklı yöntemler de mevcuttur.
(bkz: bir intihar yöntemi olarak makatına dinamit sokmak)
soda şişesini milli yapan adamdır.
sıradaki hedefi damacanadır.
"acaba içerisinde soda varken mi, yoksa boş şişeyi mi sokmuş?" diye düşündüren eylem.
Soda şişesinin intihar aracı olarak nasıl kullanılacağını gösteren bireydir.
her arkasına kalın bir şey alan ölseydi dünyada insan kalmazdı.
bu eyleme intihar eylemi demek çok yanlış olur. bu bildiğin gözdağı verme olayı.
kim inanır?
intihar yöntemleri konusunda devrim yaratan adam.

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde 61 yaşında bir kişinin bir soda şişesine oturarak intihara kalkıştığı iddia edildi.

Fıkra gibi olay, Subaşı Mahallesi Narlı sokakta yaşandı. iddiaya göre 61 yaşındaki K.Y sebebi henüz belirlenemeyen nedenden dolayı evinde bulunan maden suyu şişesinin üzerine oturarak canına kıymak istedi. Bu şekilde dakikalarca bekleyen ve daha sonra evde acılar içinde kıvranırken bulunan K.Y., eşi tarafından getirildiği Turgutlu Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalenin ardından hemen ameliyata alındı.

Taburcu Edildi
61 yaşındaki K.Y.'nin makatından giren şişe, cerrahi müdahale sonucunda çıkarıldı. Turgutlu Devlet Hastanesi'nde bir süre gözlem altında tutulan K.Y'nin eşine, ölmek için böyle bir yönteme başvurduğunu söylediği ileri sürüldü.

Daha sonra tıbbi müdahalesi tamamlanan K.Y, taburcu edildi. Polis ekipleri ise olayla ilgili başlattığı soruşturmayı sürdürdü.

Habertürk
Olmadı aşırı miktarda fitil alarak intihar edebilecek kişidir. *
bahanesi de hazır bence pek intihar değildir bu.**
haberturk yorumlarında acı da olsa insanı güldüren vakadır:
"zevten ölmek demek; bu olsa gerek"
"soda sademiymiş meyvelimi"
"dahada soda içmem.ıyyyyyyyy..öyykk"
"60 yaşına gelmiş adamsın. çoluğun çocuun var,torunların var.utanmadınmı hiç be adam. nası bakacaklar elalemin suratına!!!!!aaaaa bak şişecinin oğlu geçiyooo"
"adam belki kapağı açmaya çalışıyordur "

http://www.haberturk.com/...cat=200&dt=2009/10/08

ama gel gör ki ben bu olayı intihar olabileceğine inanmıyorum. zevkin(!) "kabusa dönmüş hali" olabileceğine dair önemli kuşkularım var.
her halukarda çok yazık. allah sağlık, akıl ihsan eylesin...
hepimiz soda şisesiyiz!
Herkes düz mantıkta birşeyler yazmış. Bu adamın intihar etmediği kesin ama fantazi yapıyım derken göt çıkarmasıda şüpheli, benim kanaatimce bu adam birilerine dokunacak bir şeyler yapmış ve o birileri gelip şişeye oturtmuş. Yaptığı yüz kızartıcı bir şey olmasaydı bana bu şişeyi soktular diye polise söylerdi. Çok güzel göz dağı vermişler.
öldürmediği gibi yaşayan bir ibne bile yaratabilir.
acı, zevk, yaşam çizgilerini birbirine karıştıran şahsın 08.10.2009 Hürriyet gazetesin deki haberidir.
karıya çok çektirdim bu olaydan. benim de çekmem lazım bu acıyı demiş sanırım.
(bkz: kutumda büyük hissediyorum acun bey)
fantezinin doruk noktası.
(bkz: göte gelmek)
başarılı olabilse dünyadan homoseksüel erkekleri* silebilecek durumdur.