bugün

Abdest alacağı bir damla su, ve teyemmüm için toprak olmadığı içindir. Uzay toprağında teyemmüm alınmaz Suud hoca öyle demiş, bacanah geçen umreden geldi sohbette duymuş.
osmanlı zamanı vardı bu da kanıtı.

görsel

ancak kemalistler tarafından bi gecede cahil bırakıldığımız için halkımız bunu bilmiyor.
Uzaya çıkmıyoruz çünkü orada kıble yok.
Çünkü müslümanlar bilim üretmiyor. Çünkü müslümanlar üreten batının tüketen pazarları. Neyse ben konuya farklı bir pencereden bakmak istiyorum; Thomas edison gibi bir bilim insanı da müslüman değildi ancak bugün müslüman veya değil milyarlarca insanın faydalandığı icatlara imza atmış. Şimdi bu ve bunun gibi müslüman olmayan ancak insanlığa faydalı buluşlar yapan bilim insanları müslüman olmadıkları için cennete giremeyecek mi? Giremeyecekse bu haksızlık değil mi? Giremeyecek ama hafif ceza çekecekler diye okumuştum ama bu ne kadar doğru bilemiyorum.
Uzayda sahur ve iftar vakitleri olmadığı için.
görsel
para harcamak yerine evrende ne olduğunu cübbeli ahmet'e sormayı tercih etmeleri nedeniyledir.

http://www.youtube.com/watch?v=JjnAXc7chRs
astronomi biliminde çığır açan müslümanlar ne olacak? fırsat bu fırsat islam'a bok atayım diye yola çıkmışsın da elinde patlar bu başlık.
böyle etkinliklerin büyük geleceğindendir. uzaya çıkacak, evrenin uçsuz bucaksızlığına şööööyle bir bakıp hissedecek, toz kadar değerimizin olmadığını görecek falan. büyük gelir büyük, bir de ezan duydum falan der saçmalar, iyice cümbüş olur.değmez yani.