bugün

oncelikle hic stres yapmayin, oturun siraniza, cozebileceginiz sorulari cozun. hic kafanizi baska bir tarafa cevirmeyin ilk baslarda, sadece sinava odaklanin. sonra etrafinizdan birini gozunuze kestirin, soyle sorulara gomulmus, takir takir cozen birini. denetmenler ilk 30 dakika dikkat kesiliyorlar sonrasinda siklemiyorlar zaten. cunku lys'de kimsenin kopya girisiminde bulunmayacagini biliyorlar. cozebildiginiz kadar soruyu cozdukten sonra saginizdan, solunuzdan kim varsa denetmenleri de su molasi verip caktirmadan gozetleyin ve tespit ettiginiz inek ogrenciden sekillere gore soruyu belirleyin ve soruyu aklinizda tutun. 2-3 dakika bekleyip soruyu gecirin. benim gibi ancak 10 soru yapabilecek ogrenciler icin 1 soru, 1 sorudur.
bir kitapcikta a olan sik diger kitapcikta a olmayabiliyor. hadi cektin diyelim %20 sansin var. yerse.
saat kaç ?. yaşıyor muyum ?. yav bsgg. sinirlendim ha. oç gece sen mi bizim pencereye taş attın.
pantolonun diz üstü kısmına hafifçe 2 taNe formül yazarım daha iyi amk.
(bkz: kafan güzelmiş kardeş Güle güle kullan).*
o kişinin doğru yaptığından nasıl emin oluyorsun diye sorarlar adama.
Gereksizdir. Bunu yapacağına mantık yürütmeye çalış. Bazı soruların şıklarını mantık yürüterek eleyebiliyorsun. En azından doğru çıkma olasılığı artıyor.
Onu yapcağına super loto oyna daha iyi. ama illah yapcam diyorsan iç çamaşırına sensörlü gözlük sok bir gözünü götünden çıkar iki elinle yüzünü kapat götünle temasa geç ve sınav senindir.
çok aydınlandık kardeş. Artık lys'den korkmuyorum!