bugün

cukurova üniversitesini kazanan yazarlar icin, yardimci olunur.
--spoiler--
marmara üniversitesi makine mühendisliği(ing)
--spoiler--

dahil olduğum sözlük yazarları grubu.
uludağ üniversitesi bünyesindeki yabancı dillerden herhangi birini kazanana yardımcı olabileceğim, yeni üniversitelilere bol bol tebrik gönderilesi yazarlar silsilesi.
eskişehir osmangazi üniversitesi'ni kazananlara yardımcı olabileceğim sonuçlardır.

ben de öğrenciliğe uludağ üniversitesi'nden devam edeceğim gecikmeli olarak.
sevinin sevinin yazın oley orasını kazandım heyuu şurası oldu , 1 sene sonra ağlayacağınız " amk nereden yazdım şurayı " " böyle okulun ben taa " diye. tamam şimdi sakin olun ve kutlamalarınıza devam edin.
çok sevdiğim yazarlardır. bilkent'e yerleşen bir allah'ın kulu yok mu koca sözlükte?
Hitit üniversitesini - kafkas üniversitesini ve mustafa kemal üniversitesini kazanan arkadaşlara yardım edebileceğim sonuçlardır.
hacettepe ingilizce tıp, iyi diyorlar ama emin değilim arkadaşlar.

sevilesi, saygı duyulası yazarlardır.
ODTÜ-iktisat olarak sonuçlanmıştır.
ÇALIŞMA EKONOMiSi VE ENDÜSTRi iLiŞKiLERi (AÇIKÖĞRETiM) ismi çok havalı geldi lan sanki çok taşaklı görünmüyor mu?. * bu arada 2. üniversitem evet evet askerlik
Tanım: 2011 lys sınavının sonucunda bir üniversiteye yerleşebilen sözlük yazarlarıdır.
istanbul Üniversitesi - Fizik Bölümü
tebrik edilesi yazarlardır. giremeyenlerin üzülmemesi gerekir, zira önemli olan üniversite kazanmak değil, kazandıktan sonra güzel bir işe girmektedir.
kazanamadım, ama yerleşeceğim yar belli.
demirciler sanayi - çelik doğrama profil işleme.(merter)
bi bok kazanamadım, yusuf abinin yanına çalışmaya başlıyorum.
itü - makine mühendisliği
çukurova üniversitesi tıp fakültesi. okuyanlar kazananlar varsa tanışmak isterim.
itü endüstri mühendisliği ile dahil olduğum yazarlardır.
istanbul üniversitesi iktisat fakültesi işletme bölümü.
erciyes üniversitesi- endüstri mühendisliği.
22 yaşında olduğum halde benim de içinde bulunduğum gruptur. liseli ergen değilim. anadolu üniversitesi-emyo emlak ve emlak yönetimi.
o yazarlardan biride benim sayin sozluk. sakarya universitesi uluslararasi iliskiler bolumune kapagi atmisim. simdi zaman ingilizce ve fransizca ogrenme zamanidir benim icin. he birde kitap okumam sart cok fazla ama nasil yapcam bunu bilmiyorum.
başkent-hemşirelik.*
boğaziçi tıp, son tercih olarak yazmıştım, kısmet tabi.
marmara üniversitesi hukuk fakültesi örgün öğretim
ankara'yı kazananlara, 5'lik ego kartı, çarşaf, havlu, ıvır zıvır, yımırta, zeytin, ekmek yardımında bulunabileceğim, eğlenceli okul hayatı dilediğim yazarlardır.
mkü kazananlara selam ederim..