bugün

Rusya Devlet Başkanı Putin; Luhansk, Donetsk, Zaporijya ve Herson'un kararını verdiğini belirterek, bu 4 bölgeyi ilhak ettiklerini duyurdu. Putin, bu şehirlerde yaşayanların yüzde 85'inden fazlasının Rusya'ya katılım yönünde oy kullandığını iddia ederek buraları Rusya toprağı ilan ettiğini açıkladı.

görsel
bakalım bizimkilerden bir kınama gelecek mi? gelmezse yarın bir gün bizim başımıza aynı durum gelirse Allah korusun söyleyecek sözümüz olmayacak.
bizimkiler kinayamazlar.
tum dunya icin rusyanin ukraynada yaptigi neyse, bizim kibrista yaptigimizda odur.
kimseyede derdini anlatamazsin o oyleydi, bu boyleydi diye.
eger rusya yi kinarsak, kibrista aninda hesap sormaya baslarlar.
Bizimkiler Ukrayna toprak bütünlüğü açıklaması yapacaktır.
hitler e yetişemediydik, ww3 de bize nasip olacak galiba. asıl sonrasında yaşanacak baby boomer için şimdiden hazırlanan arkadaşlar vardır.
nükleer savaşın ilk adımıdır. geçende yazmıştım gene eğer rusya bu bölgeleri referandum vs ile kendi toprağı olarak deklare ederse ( dünyada kimse bu bölgeleri rus toprağı olarak tanımazsa tanımasın fark etmez ) ukrayna bu bölgelere saldırdığı anda rusya kendi yaptığına bakmaksızın ukraynayı "işgalci" ilan edip daha ağır saldırılar yapabilir. abd ve avrupanın zaten götü başı ayrı oynuyor ukraynaya hiçbir faydaları dokunmaz. direkt olarak rusyaya müdahale ederlerse ki bu gelişmeden sonra iş toplu katliamlara dönerse etmek zorunda kalacaklar gibi nurtopu gibi bir nükleer savaşımız olacak gibi.
Bizde silah zoruyla ırakta yapalım referandum.
https://www.msn.com/tr-tr...du/ar-AA12moHV?ocid=ientp