bugün

bizzat imza toplayarak başlatacağım kampanyanın ismi.

ilk sezon tatlı tatlı izlettirdiniz diziyi. ikinci sezon "aman tanrım adamlar hayvan" dedirttiniz kendinize, üçüncü sezonla birlikte jack'in panda, sawyer'ın uzaylı, kate'in ise bir amip olup olamayacağı hakkında düşündürmeye başladınız bizi. bir benjamin linus karakterinin, o tüm orospu çocukluğu ile nasıl da hayranlık uyandırabileceğini ise gözümüze soka soka kanıtladınız diyeyim. yine dördüncü sezon da diğerleri gibi izlenmeye değer, fantastik bir sezondu son tahlilde.

arkadaşım peki beşinci sezonun, 00. bölümünde bize bazı soruların cevaplarını alacağımız yönünde bir vaadte bulunmadınız mı? neden halen daha götlük yapmaya devam ediyorsunuz? sorarım size.

hepsini geçtim. dizide yeralan o tüm karakterlerin, 5. sezon ile birlikte üzerlerine çökmüş olan, bir ayak kaydırma, bir yavşaklık etme, bir gerdan kırıp benjamin linus vari hareketler içerisine girme çabaları bizi mutlu mu ediyor sanıyorsunuz? evet 100 kişiye sordum. 83'ü hayır etmiyor dedi. kendinize gelin, hizaya girin! canım ailem dizisinde bile yeralmayan aşk üçgenleri, dörtgenleri ise bir brezilya dizisi izliyormuşuz izlenimine bırakıveriyor kendimizi.

tekrar sesleniyorum! eğer ki, 6. sezonda olayı mısır mitolojisine bağlarsanız kalbinizi kırarım. jack'le kate sevişsinler. anna lucia dirilip hurley'a aşık olduğunu söylesin. sawyer saçlarını kestirip bunalıma girsin. benjamin linus bir daha "bek to dı ayliıns" demesin. ve son olarak richard alpert yaşlansın budur!..