bugün

var böyle bi şey. moderasyondan rica ediyorum, (sözde) yazarların doğum tarihleri kayıtlı onlarda, 5, 6 ve 7. nesilin ortalama yaşını versinler, gerçekle yüzleşelim.

not: sen de deden gibi savaşmalısın :(( başaracaksın raki, başarıcaz.

ek: diğer bi tespitim; (bkz: düz adam yuvası olarak uludağ sözlük)
(bkz: sözlük yazarlarının lys puanları)
bazen camdan dışarıyı izliyorum saatlerce, sevgilimle konuşmadan sebze yiyorum ve yöre gereği sebze az pişmiş katır kıtır ses geliyor. sessizlik sadece iki insana ait değil sanki, buz dolabının "vororororororororo" sesi benim havucu "kıtırıkırktırkıtk" diye çiğneme sesimle birleşiyor, kızın gözlerine bakıyorum ve ağzımı silip hiddetle kalkıyorum masadan * ceketimi alıp apartmanın önüne çıkıyorum ve bir sigara yakıyorum, o liselilerin mna koyim ben.
cengiz kurtoğlu'ndan gelsin.

SENiNLE HER GÜNÜM ÖMRE BEDELDi
GÖNÜL DEDiĞiMDE BAĞIMDIN BENiM
UNUTMAK MÜMKÜNMÜ LiSELiM SENi
iLK AŞKIM SEVGiLiM (HAYATIM VARLIĞIM)CANIMDIN BENiM

SENiNLE BiR KALEM BiR KAĞIT GiBi
SENiNLE BiR DEFTER BiR KiTAP GiBi
BiRLiKTE YAZMIŞTIK KADERiMiZi
iLK AŞKIM SEVGiLiM LiSELiM BENiM

ŞiMDi NEREDE BiR LiSELi GÖRSEM
NE ZAMAN OKULUN YANINDAN (ÖNÜNDEN)GEÇSEM
KALBiM HEP KAHROLUR GÖZLERiM ELEM
iLK AŞKIM SEVGiLiM LiSELiM BENiM

SENiNLE BiR KALEM BiR KAĞIT GiBi
SENiNLE BiR DEFTER BiR KiTAP GiBi
BiRLiKTE YAZMIŞTIK GÜZEL GÜNLERi(KADERiMiZi)
iLK AŞKIM SEVGiLiM LiSELiM BENiM...
sanırım bu gerçeği kabullenmem gerekiyor. eğer bir tanım yapmamız gerekiyorsa: gerçeklik.
(bkz: sözlük yazarlarının sbs puanları) bu başlığın yanında normal karşılanması ve isyan edilmemesi gereken durumdur.
Sözlük nedir bu bazı üyelerinin yaş sorunları , kompleksleri sorarım sana ?
Yahu bu sözlük herkes için açılmadı mı ?
Üniversitede ki adamda kayıt olur yazar olma yolunda ilerler, lisede ki adamda .
Devir değişti bebe gördükleriniz dili uzun anim allah geldiğiniz yere sokarlar korkulası bu yeni nesil , ee tabi tanrının bi lütfudur bu onlara.
Diyeceğim o ki hangi başlığa girsem bi küçümsemeyle karşılaşıyorum elin 95'lisi 89'lusundan yeri geldimi en sıkı entry'i girmesini biliyor.
Kasmayın kendinizi gençlik.
doğrudur. liselilerle alıp veremediğin ne? süper sivri zekalı üniversiteli arkadaşım. 2 günde hangi tarafın kalktı. bence yaş ortalamaları yetmez üniversiteli akıllı arkadaşım kimlik fotokopisini çektirip yayınlaması gerekir. son olarak sana bir şey söylemek istiyorum * kusura bakma sözlük
sol frame e göz atıldığında fazlaca anlaşılabilecek durumdur.
az olsa idare ederdik, hepten boku çıkmış. amına kduğum beyinsizleri...
Cidden he ergenleri alin surdan sacmaliyorlar sozluk amacini saptirdi.