bugün

yoktur. Biraz sıkar.
Okuldan uzaklastirma almayla sonuclaniir.

--spoiler--
Denenmistir.

--spoiler--
yeni 2000 li nesil geçen sivilceli bitanesini öğretmene kafa tutarken gördüm

bkz alibeyköy teknik .
Yoktur olamaz, müdür odasına çağırdığı vakit ecel terleri döken nesildir, ödü bokuna karışmıştır, rengi mordan kırmızıya çalmıştır, ikşnci kattan giriş kata inmesi kafasında üç saat gibi gelmişti, babasından yiyeceği dayakları, anasından göreceği hakaretleri düşünürken hayatı film şerisi gibi gözlerinin önünden geçmişti, ya o tatlı burcu, kesin mertcana verirdi zaten artık, üç buçuk atmıştır, oysa müdür sadece sıraların öteki sınıfa taşınmasını rica etmişti.
Bizim okulda yoktu. Oturma eylemi yapılır, yangın zillerine aralıksız basılırdı. Gerçi idare bunca eyleme rağmen bildiğini okurdu ama sonuçta bizler demokratik hakkımızı kullanırdık.
babası müdür olan insan için evde bile müdürle atarlaşmaktır. sıradan bi eylemdir.
boş bir nesildir. eğer size eşitsiz davranıyor ise şikayet edersiniz bimer'e , eline gelen dilekçeyi görünce uğraşmaz sizinle. kafa tutmak boşunadır, diğer hocalarla da aranızı bozar. o efsaneden olan arkadaşlar deneyimlemiştir.
Çok sevdiğim okulun eski reislerinden bir abimizi attık diyerek beni korkutmaya çalışmıştı. Bozdum orada. Özel sebeplerinden ayrıldı diye. Bi de aynı gün aynı zaöan çerçevesinde beni kendimi ülkücü olarak tanıtmamam gerektiğüni falan söylüyordu. Orda da lafı koymuştum. Oturup kalkışımdan, adamlığımdan anlar kim anlıyorsa ülkücülüğümü diye. Allah var kimseye de gisip ben ülkücüyüm diye şekil yapmamıştım. Gereksiz bazı adamlardan olmak istemiyordum. Olmadım da zannımca..
Müdür bana vurmuştu ben de sinirlendim bunun ağzına bir vurdum dişi fırladı sonra dalıştık biraz diğer hocalar ayırdı. Şaka lan şaka asosyal bir salaktım gıkım çıkmazdı.
Müdürü halk arasında göremediğimizden (sanki başbakan yada bakan a.k) yardımcısına kafa tutmuştum.

Yok milleti fişeklemiş olan elebaşı imişim, yanıma geldiği gibi geri gitmişti zavallım. Hatırlar hatırlar huzur dolar içim.

Kahrolsun bağzı şeyler.
Müdür tutucuydu. Etek giymeye karışıyordu.

Bi gün 4 arkadaş beyaz mini etek ve askılı beyaz bir bodyle gelmiştik. Göbek açıktı.

Sonrasi disiplin. Veliler.
Hocalar artık durduk yere bana kafa tutuyor o safhaya getirdim. Müdüre cesaret edemedim. Ben hariç diğerleride anca sınıfta oturup ders dinliyorlar. Kurallara uyuyorlar. Ben mi yanlış yapıyorum onlar mı çok itaatkâr bilemedim.