bugün

Telefonumu almışlardı. Neyseki sonra ailemden biri gelip aldı. Mp4e göz dikmisti ki ses kaydı yapmamasi ve fotoğraf cekmemesinden onu kurtardım.
(bkz: Dildo)
Çakmak sigara telefon.
isveç çakım vardı,

bi andaval yüzünden gittiydi ya.

üzüldüm şimdi.
Bütün eşyalarımı itina ile aramalardan kaçırırdım. Hiçbir şeyimi kaptırmadım lise hayatım boyunca.
(bkz: tarak)

bayaa bayaa tarağımı almıştı hoca hala da sinir olurum.
eller yukarı diyip içeri girdiler. o psikoloji ile yanında yasak eşyası olmayan arkadaşımın bile eli titriyodu. bu sistem, bu insanlar çok acımasız. okuldan bi kere daha nefret ettim. tabi telefonu da kaptırmıştım. bi kaç disiplin işlemi yapıldı. sonrasında müdür değişince iptal oldu heralde. sicilim temiz.
Ulan marlboro light yakalattım evi falan arayacaklardı müdüre nasıl yalvardım yakardım.
Hiç unutmam.
Ekseriyetle rimel ve ruj.
Cüzdanımda duran amcamın fotosunu sevgilim sanmışlardı.,neyseki babamı tanıyan bir öğretmen vardı da kız doğru söylüyor babasına çok benziyor dolayısıyla fotodaki amcası demişti.

Yoksa foto gidiyordu ama gitmedi. Onun dışında kaptırdığım bişi olmadı.

Haa bide unutmadan bi kızın çantasından ayarlı pense çıkmıştı. Ayarlı pense abi düşünebiliyor musun.
Şimdi ki aklım olsa asla vermezdim. O hakkı yok. Benim çantamda duran özel eşyam o. Her türlü haklı çıkardın.

Ne malmışım.
Biber gazı
Muşta
Rimel
Parfüm
Bileklik.
Deodarant, sigarai çakmak, çakı, anahtarlık(tkp sembolü varmısmıs, ulan her cekıc ors tkp mı amk).
Cd,mp4 player, telefon, usb okuyucu, harici disk, bilumum kablo. Tek seferde çıkınca müdür de baya şaşırdı.
ciddi ciddi hiçbirşeyimi kaptırmadım lan harbiden bir kere okulda arama yapilmis butun telefonlari toplamislar o gun de uyanamamistim eheheheheh.
Tek bir aramada 3 adet çakı yakalatmıştım dördüncüyü çıkarırım diye geri vermişlerdi.
Bir arkadaşım rakı yakalatmıştı, sözde diş ağrısı. Bir insan niye okula yarım litre rakı getirirse dişi için.
coğrafya dersinde matematik soru bankasıyla soru çözdüğüm için kızıldığını hatırlarım hepsi bu.
Sigara ve maraş otu yakalatmıştım. Müdür yardımcısı çok pis dövmüştü. Evet bizim zamanımızda dayak vardı. Yeni nesile yok şimdi.
Kıvırcık Ali kasedi .
Tapir yakalattım ben.
Vurdu yüze ifadesi...
Yeni aldığım paketi almıştı piç. Bi de gozumun içine baka baka icmisti, icmekle kalmayıp diger öğretmenlere dağıtmıştı.
Fotoğraf çekimim vardı o gün.

Fotoğraf makinesi
Telefon
Parfüm
Arkadaşın Sigara paketi
Makyaj malzemelerim
Makyaj malzemerimi kaybetmişlerdi. Alamamıştım geri. Aklıma geldi üzüldüm bak şimdi.
hiçbir şey.

öyle ki bir gün ani baskın yedik ve telefonu saklayamadım.

hoca üzerimi ararken yakalattırıp sahtekar durumuna düşeceğime teslim edeyim sağlam bir bahaneyle alması kolay olur diye elime aldım. o zamanda samsung u800 kullanıyorum. ilk 3g lilerden. ince zarif bir telefon. hoca telefon elimdeyken başta görmedi ve ben telefonu hemen avucuma alarak güya hoca daha iyi arasın diye iki elimi başımın arkasına koydum.

hoca tüm üstümü aradı ve diğer arkadaşa geçti.

aramadan kurtulan tek telefondu. heyt be. *
1. Sınıftayken yanımda oturan güzel kızın çantasından arka sıradaki kankasının sigara paketi çıkmıştı. Sonradan öğrendikki müdür yardımcısına gidip hocam bokunu yeyim ailemi arama diye yalvarmış. Yanımda oturan değil diğeri. Evet. Bunu duyunca kızın sınıfta hiç saygınlığı kalmadıydı amk.