bugün

(bkz: çıtır liseli)
mümkünse uzak durulmalıdır. Sınav senesi hiç çekilmeyen kızlardır.
ben öylesine takılmalık bir kız arıyorum diyenlerin takılacağı kızlardır. Zaten güzel olanları genellikle sınavı falan takmazlar, lise bitince ben ne olacağım, ne yapacağım endişeleriyle dolu olurlar. Burada kendisinden bir kaç yaş büyük sevgill adayının tecrübeleri devreye girer ki bu da sizi onların gözünde yüksek bir konuma oturtur. Bu kızlar tamamen olgun kişiyi aramaktadırlar. Kenar mahalle kızlarındansa tribüncü, köşe başında takılan tipler on numara gözdeleridir. Daha çok anadolu lisesi, biraz daha aklı başında ve kültürlü olan kızlar ise tamamen kişinin popülerite ve maddi durumuna göre muamele yaparlar. Lise son kızlarına aman aman aşık olmak bir hatadır. çünkü o sıralar kafaları çok karışıktır, aldatırlar, güveninizi zedelerler. çünkü yavaş yavaş hayata atılmanın zorluğundan korkup dengesizce hareket ederler.
büyüdüğünü sanan kızlardır, bunlar lise bire giden çoluk çombalağa bir abla şefkatiyle yaklaşır gel ablacim git ablacim falan. Bilmez o çomez denk getirse göstereçek ablayı abiyi. Her neyse erişmeye yaklaşmıs az sivilceli kızlardir. Şuan 1995 doğumlu olandır.
zor donemden geciyorlarmis onlari anlamaliymisiz cok anlayissizmisiz. yesinler *
-ahhh kızlar...
bilirsin..ben onları,onları seviyorum...
seviyorum ve nefret ediyorum anlıyor musun? seviyorum ve nefret ediyorum...
- "hep öyle değil mi?"...
12.sinıfın verdiği havayla 9.sınıfların korodarunda gezmek