bugün

yuotuberların %95 inin video sonunda söylediği cümle. millet de iyi veya kötü büyülenmiş gibi abone oluyorlar valla.
evet arkadaşlar like atmayı ve kanalıma abone olmayı unutmayın.

ayrıca zile de basmayı unutmayın. zile basmazsınız yeni videolardan haberiniz olmayabilir.

ayrıca aşağı da verdiğim linklerden ; facebook, instagram, twitter, google plus, snapchat, vk, hesaplarımı takip etmeyi unutmayın.

bu arada klanımıza katılmayı unutmayın arkadaşlar. discord ve teamspeak serverlarımıza katılıp klanımıza üye olabilirsiniz.

ayrıca giweaway yapıyorum arkadaşlar. evet doğru duydunuz. bu videoyu 28 farklı sosyal medya sitelerinde paylaşıp 8 kere abone olup çıkarsanız 5$'lık oyun satın alma indirimi kazanabilirsiniz. bu arada bu indirim sadece gta v için geçerli arkadaşlar. biliyorum biraz kötü ama idare edin.

bu arada bu video'da 20.000 like istiyorum arkadaşlar. biliyorum çok fazla gözüküyor ama siz like butonuna basın. parçalayın o butonu.

ayrıca bu video'yu arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın arkadaşlar. 84 farklı arkadaşıyla paylaşım yapan kişiyi telefondan arayacağım arkadaşlar. evet doğru duydunuz.

ayrıca aşağıda verdiğim arkadaşlarımın kanal linklerine gidip abone olmayı onların sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

şeklinde devam eden cümledir.