bugün

http://libidoo.sozlukspot.com/

yeni açılmış sözlük ortamı güzel olcak gibi
Evet ben de baktım, yarrak gibi. Orada takılamayız.
son dönemde açılan gereksiz sözlüklerden biri. sözlük kirliliği.
şimdi üye olun yıllar sonra yeni nesillere hava atarsınız denilesi sözlüktür.
1 nesil olmak için yeni bir avantaj gibi görünsede, gereksizdir. uludağ sözlükte 9. nesil olmak varken boştur.
yeni açılmış gitmeyeni dövüyolarmış.
ortamı olan sözlük.
ne işim var orda cümlesini akla getiren sözlük. çağırmayın bir de özel mesaj atmayın burda keyfim yerinde.
(bkz: içeride bir arkadaşa bakıp çıkıcam)
Fatih orda misin annem? Demek istiyorum.
(bkz: gına geldi artık)
''libido sözlük vs uludağ sözlük'' şeklinde bir başlığa sahip sözlük.
forum gibi sözlük.
artık sıktı bunlarda.
uludağ sözlükte özelden reklamı yapılan sözlük. modların artık uyanması gerekiyor ama.
üç beş ergen sövmek için açmış.
en az inci sözlük kadar kalitesiz ve seviyesiz bir sözlük. format desen hakgetire lan çoğu başlıkta tanım yok. chat ortamına dönmüş embesil yatağı olacak şimdiden belli.
önüne gelenin sözlük açtığı günümüzde, bi boka yaramayacak sözlüklerden birisidir. dikkate almayınız.
"koministimam" adi daha önceden seçilmis. baska bir ad seçin" diyen sözlük. verin mahlasımı gireyim sözlüğü.

(bkz: hırhız bipler).
nurman adı da seçilmiş. kim aldı döverim bak.
biraz inceleyince sözlük gibi bir amacı olmadığı anlaşılan sözde sözlük. sanırım inci sözlük'e üye olamayan birkaç arkadaş kendine yediremeyip böyle bir şey yapmış. bir de zamanı geldiğinde kendilerini uludağ sözlük'le karşılaştırabileceklerini sanmışlar*, canlarım benim çok tatlısınız.
(bkz: beyler bir şey soracagım) diye bir başlıga sahip olan sözlük.
libidona sağlık.
(bkz: sözlükte amlı var mı) başlığına sahip sözlük.
inci çakması uludağ özentisi

feyizli sözlüğün ince bir başarı kazanması sonucu patlayan sözlük popülasyonunun bir üyesidir.

zannımca spot patronlarının açtığını düşünüyorum.

edit: evet imla hatası yaptım. Sanane lan!!!
Gece denize giren adam nicki secilmemis niye secmiyorsunuz la mk.
güncel Önemli Başlıklar