bugün

ulan onlar sizi yakalarsa kafanızı kesip kıçınıza sokar...

italya'daki LGBTi+ aktivistleri yürüyüş esnasında Filistin'e desteklerini göstermek için soyundu.

https://twitter.com/odatv...H_HrB_-N3cnk6Xvw&s=19
hep derim, 21. yy. cehaletin yüzyılı olacak diye... hayatımda ilk defa bir lgbt eylemine çüş dedim. bu kadar nasıl bağnaz yobaz olabiliyor insan? mahkumun celladına, kölenin efendisine karşı olan aşkını savunmasını çalışmasını onun haklarını korumasını düşünmesini vs bir yerde anlayışla karşılanabilir. kadınların çıkıp şeriat istiyoruz diye veya ışid hamas el kaide taliban vb örgütleri savunmasını da anlayabilirim bu bir tercih ama...

kalkıp bir gay trans lezbiyen vb cinsel tercihi olan birinin filistin savunması (veya israil) yapmasını anlayamıyorum.
ya kardeşim sen bugün elinde imkan olsa ve kudüs'ü al diye filistine versen, bağımsız bir filistin devleti kursan da sonra bir ziyaret edeyim diye sevgilinle el ele kudüs'e gitsen seni golgatha tepesinde kazığa oturturlar.

ara edibüdü: Hz. isa’nın çarmıha gerildiği ve yeniden dirileceği bölge olduğuna inanılan Kudüs’teki Golgotha Tepesi.

- ayol ben insanım ve orada ki insanlara yardım için bunu yapıyorum.
* güzelim sen insan değilsin. bu senin düşüncen, sen onlar için tanrının laneti ve yok edilmesi gereken bir parazitsin.
sen aptallık ile insan olma duygusunu karıştırmışsın.
Bunlarda kafa yok yemin ediyorum.
güncel Önemli Başlıklar