bugün

bütün ibnelerin toplanıp yürüyüş yaptığı eylemin gerçek adı. bazı yerlerde onur yürüyüşü diye geçmesine rağmen, onurla hiçbir alakası olmadığını sanırım herkes anlıyordur.

sen onur demişsin ama bu bildiğin ibnelik.
Adamların ibne olması neden size dokunuyor cidden hiÇ anlamıyorum.
farkındaysanız onlar hakkında yapılan olumsuz eleştiri like tan çok dislike alıyor. bu kadar aramızdalarken ibneliğin dokunmaması biraz zor be.
ibnelerin yürüyüşüdür , mide bulandıran kareler kaçınılmazdır.
(bkz: karakter olarak faşizm)
çok renklidir.

öğrencilik yıllarım da kulağımda kulaklık kızılay'a doğru kolej tarafından yürüyorum. çok da yorgunum adım atacak halim yok ama bir an bir baktım etrafımda renkli renkli insanlar var. bir de uzunca bir bayrak gibi bir şey taşıyorlar. aynı yöne gidiyoruz ama pek de sikimde değil aralarında gidiyorum. 2 dakika sonra şarkı bitip de kulaklarıma dış ortam sesi gelince "vay babayın çarığına" deyip etrafıma bir daha bakma gereği duydum. ne değişik insanlar var. bir de insanlar bana garip garip bakıyorlar. içimden de diyorum ki niye böyle bakıyor bu yavşaklar sanki ilk defa eylem yapan birileri var. neyse az yavaşlayıp öne geçmelerini bekledim ve arkalarından devam ettim. lan transları geç de çok cillop lezbiyenler vardı. israf lan valla bak. telef olup gidecek o kızlar.
ibnelik yürüyüşünün adının ibnelik yürüyüşü olması gerektiğini söylememe "sana ne?" diye argüman üretenlere de ibne denir. bilginize. sana ne diyor yahu, ciddi gerzek bunlar azizim.
ibnelik demek erkeğin erkeğe götünü siktirmesi demektir klavye başında götünü siktiren varsa o da ibnedir. laf cambazlığı yapmaya gerek yok, böyle ucuz entry'ler girmek yerine tanımınız yoksa klavyeyi götünüze sokarak rahatlayabilirsiniz. *
tanım: bazı ibnelerin klavye başında, ibne olmayan onurlu insanlara laf yetiştirerek katıldığı yürüyüştür.
iğrendirmiştir. Yunanistan'a itelenecek birileri varsa onlar bunlardır.
hala laf cambazlığı yapıp gerçekten onurlu olan insanlara iftira atarak prim yapmaya çalışanları da klavye başında ibneliklerine devam etmektedir. bu aynı zamanda zeka seviyelerini de göstermektedir. ben sadece ibne yürüyüşünün adı ibne yürüyüşü olması gerekir derken, kendileri benim ibne olduğumu söylemeye çalışıyorlar. hayır çokta sikimde değil böyle söylemeleri ama zeka seviyelerini de anlamak açısından önemli, tespiti yapmam gerek.