bugün

hastalık olan durumlara eyvallah fakat sen bu benim tercihim ve istediğimi yaşarım diye taksimde dötünü başını açarsan olmaz. senin özgürce yaşayacağın şeyin benim aile hayatıma etki etmemesi gerekli. bu da benim beklediğim saygıdır. benim çocuğumu etkileyecek bir durumda tepkimide koyarım. özgür değilsin çünkü bu özgürlük değil.

edit: sözlük ibne doluymuş ya amk.
banane milletin seksinden. umrumda bile olmaz.
Kesinlikle.
Toplumun ahlakını, yapısını böyle saçma salak özenti şeylerle bozacaksın biz de size saygı duyacağız. Oldu.
size insan olmayı öğretemedim ya. edebinde insana her türlü yerde her şekilde saygı var. ama sen şimdi lgbt deyip kendini sınıflandırırsan kutbu oluşturursun. sonra kerimcanlar çıkar saygı bekler.

yok öyle iş. önce insan sonra gay yada lezbiyen yada her ne oluyosan onu olacaksın.
buna neden olarak, aile hayatlarına etki etmeleri gösterilmektedir. iyi de senin din temalı hayatın da bana etki ediyor, bana saygısızlık etmiş olmuyor musun? örneğin ezan okunuyor, beni rahatsız ediyor diyelim, bu saygısızlık olmuyor da lgbt lilerin hakları için eylemleri mi saygısızlık oluyor. genel kabl görmüş şeylerin içerisinde olup, ben çoğunluğum deyip, benimkisi doğru deyip 'saygı gösterin bize' naraları atmak adice bir yaklaşımdır.
bu dünyanın sadece kendine ait olduğunu düşünen insanların yaptığı bir davranıştır..

eğer sen heteroseksüel doğmasaydın farklı bir eğilimin olsaydı şimdi bunun tam tersini savunuyor olurdun biraz empati yapın lgbt'li kardeşlerimizde insan!

bide ahlaktan bahsetmeyin, bu ülkede ufacık çocuklara tecavüz edilirken ahlaktan kimse bahsetmiyor nedense..
iy o ne be pipi pipiyle olur mu hic !?!?
pompeiye gidin rahat sokuşun . eksileyenlerden topları bulabilirz.
Duyulmalıdır.
Hani şu, saygı duymam, tukaka diyen,belâ okuyan, tüküren, küçümseyen güruh var ya, hah işte o güruhun, oğlu, kardeşi olurda bu durumda olursa, çekirdeğimi alıp, izlemek istiyorum bu zavallıları...
Ben, o' nun Oğluna, kardeşine de saygı duymaya devam edeceğim. Onlar ne yapacaklar acaba?!?!
Büyük lokma ye, büyük lâf etme!
demokratik bir harekettir.

demokrasi en iğrenç fikirlerin bile yaşama hakkı bulması değil midir? bu yüzden kimse bu düşünceyi eleştiremez. faşist misiniz? neden düşüncelerimi yargılıyorsunuz.
beni kafasında istediği gibi kurup ona göre entry anırtan yazarımsılar, öncelikle:
bir dine mensup değilim.

herhangi bir partinin görüşlerini de tam olarak benimsemiyorum.

sonralıkla: beni senin seks hayatın ilgilendirmez. adın gibi biliyorsun yeni neslin ne kadar özenti ve bozulmaya meyilli olduğunu. tek bu konu için değil her alanda öyledir. yaşarsın sen hayatını kimse bir şey demez, demeye hakkı yoktur lakin sen ben eylem yapıcam ve çoluk çocuk bunu izlicek diyorsan hop kardeşim. bunu sadece erkeklerin ya da sadece kadınların yapmasına dahi hop denir. toplum senin babanın çiftliği değildir. her yaş grubunu barındırır ve her yaş grubuna hitap etmelisin. tasvip etmediğim bir yazarın dediği gibi lez gay vb. olmadan önce insan olmalısın...

hakaret ediyormuşum. güldüm çünkü benim sana etmeyi düşündüğüm hakaretleri sen pankart açarak taşıyorsun.

görsel
ülkemde lgbt görmek istemiyorum bro.
saygi duymamak hak olamaz. seversin sevmezsin kendin bilecegin is.
güncel Önemli Başlıklar