bugün

leyla ile mecnun dizisinin sözüm ona rakibi olarak gördüğü kral dizi olan yalan dünya'nın karşısında malum dede olayından sonra resmen yenilmesi ve bunu kabul etmesi gerçeğidir.

allah büyük işte!, nerelerden isanı haklı çıkartıyor!. hey yavrum hey!.
Gulse ve beyazin malum yerlere girdiginden arkalarinin saglam olmasi, gudumlu isler yapmalari sonucu sayisal olarak dogru gorunebilir fakat lm basrol dahil 3 oyuncusunu kaybetmesine ragmen hem agladik hem seyrettik. Bizim keyfimiz yerinde.

Dedeye uzulduk yapmayaydi eyiydi ama bu diziye dokunmaz.
"hahahahaha" diye gülerken sandalyeden düşüyordum az kalsın. neyse mesele o değil de yalan dünya ne lan?
alayı yalan olay.
yenildi mi bilmem ama bu kadar çok oyuncu değişimi yüzünden eski popülaritesini kaybettiği aşikar olan durumdur. her sezon esas oğlanın aşık olduğu kızı değiştirmek neyin nesi ben çözemiyorum. bir de o onla kavga etti, onun özel yaşantısı problemli diye adamları diziden çıkartmak çok saçma geliyor bana. orda oynayan 23 yaşında kızın bana örnek olma gibi bir zorunluluğu yok ki. gitsin istediği gibi yaşasın özel hayatıyla ne alakası var dizi oyunculuğunun çözemedim. bunda da kavga olayında haksız olanlar gönderilebilirdi. böyle ana karakterleri değiştiren diziler bir zaman sonra tutmuyor çünkü. o roldeki insan özdeşleşiyor kafamızda ve onu yeni gelenle karşılaştırıyoruz ister istemez.
(bkz: up up up)