bugün

"...eği" diyecekken şahsım tarafımdan topuklarından vurulmuş yazarın son söylemleridir.
Komikliği sebebiyle trt'nin en fazla izlenen dizisi olma özelliğine sahip bir diziye komik değil demek okyanusun ortasında sudan nefret etmektir.
Akasya durağı'ndan daha komik değildir. Arka sokaklar'dan daha derin hiç değildir. Hele Duygusal açıdan fatmagül'ün yanına bile yaklaşamaz!

Not: ben sıktım! Ben sıktım!!!
dizinin türü absürt komedidir. bir (bkz: işler güçler) seviyesi komik olmasa bile karakterlerle eğlendirmeyi başarmıştır. hele ki dizinin büyük bölümünün doğaçlama yapıldığını düşünürsek ortaya daha başarılı şeyler çıktığını fark edebiliriz.
l&m komedi, özellikle absürt komedi türünde en üst sınır/çıta olarak kabul edilmelidir ülkemizde. bu diziden daha iyi güldüren*, insana pek çok duyguyu yaşatan*, yokluğunda ne yapacağız diye bizlere derin derin sorgulatacak başka bir dizi yok.

kısaca komik değil diyorsunuz bu diziye! komik değilse akasya duragı'nda, arka sokaklar'da, cennet mahalles'inde aradığınız mutluluğu, aradığınız komediyi bulabilirsiniz lan! ben buna inanıyorum yav! *
espri ya da şaka, ince olmalı güldürmesi için. biraz düşündükten sonra zaten geçer onun süresi, gülmezsin. komik değil diyen arkadaşlar, espriyi yakalayamayanlar.