bugün

çoğu zaman göte gelen küçük kızcağızdır.
her yaşlı erkeği leon sanan, çoğu zaman da babadan ve sevgisinden yoksun kızlarımızdır bu leoncular. allah yardımcıları olsun. tüm bu tanımlara uyan birini tanıyorum, tüm sevgilileri babası yaşında. ve hepsi onun o küçücük kalbiyle oynadı. ama o akıllanmadı, geçen de köşedeki bakkal amcayla el ele gezerken gördüm. bu devirde bakkal mı kalmıştı. göremiyordu işte kahpe oyunu, küçüktü, gencecikti.
çiçeğini toprağa verdikten sonra mutlu mesut yaşayacak minik mathildalardır. sanmam ki o saatten sonra bir şeylerin mühim olacağını. bazen iyidir erken oğrenmek, hayatı ciddiye almamak namına.
- abi tutamıyoruz şu kızı nolmuş bu kıza?
+ leon izlemiş birazdan gazı söner.
- ????
arkadaşlarıyla leonculuk oynamaya başlanabilir .

- polat kurtar beni !
- polat öldü artık leon var !
leon'u izleyip, onun çiçeğini sevdiği gibi sevilmek istediğinde küçük bir kızdır; bunun mümkün olmadığını öğrendiğinde ise salıverin gitsin, artık gazı alınmış ve büyümüş bir kızdır.
ve eğer benim de büyümemi istiyorsan, beni de sulamalısın.. repliğini kullanabilecek kızdır.
en fazla süt içip kot mont giyecek, saçını kısa ve kahküllü kestirecektir. onu da hangimiz yapmadık ki?

(bkz: mathilda benim)
(bkz: hayır benim)
kiralık katil olmak için mi yoksa 30 yaş büyük birine aşık olmak için mi?
ilkiyse işi biraz zor sanırım..
yaşlı tony ' lere karşı dikkatli olmalıdır.
kız kardeşimdir.

mathilda ile aynı yaşta olmasından mütevellit; evdeki aşırı süt tüketimi yüzünden marketlerdeki süt stoğunu da tüketmeye niyetli bi kız çıktı meydana.
saçlarını kestirmeler, silaha, tabancaya meraklar.

aman diyeyim. siz siz olun canınız sıkıldığı bir günde; izleyeceğiniz güzel, sürükleyici bir film olarak sakın leon'u seçmeyin kız kardeşinizle izleyecekseniz.