bugün

tek sevmediğim yanı fenerbahçe' yi çok sevmesi olan yazar. bunun dışında çok sevdiğim bir yazardır. hele ki aktrollere verdiği ayarlar alkışlanır.
Tiamat denen göt oğlani sardiysa bu arkadaşa, banko dogru yolda.
Adam belgelerle sikip bayıltıyor, hala havliyor it herif.
Hamur beyinli bir salağın takıntı haline getirdiği aklıbaşında yazar. Sana fetöcü diyen ahmak nasıl da bilmiş kendini. ben micky mouse'um demiş. Yani tam bir sıçanım, lağım faresiyim demek istemiş.
tiamat organizmasını bu hale soktuğu için kendisine teşekkür ettiğim yazar. klavyen, yüreğin dert görmesin.

gerçi tiamat organizmasını sinir etmek kolaydır, bir parça ışık yeterli.
Tiamat’ ı ciddiye almaması gereken yazar. Donuza ekle ve geç. Ötesi yok.
Selam olsun bu arada.
Geçenlerde schrödinger'in kedisi üzerine muhabbet etmeyi denediğimde "yaa yerim onu, cinsi ne acaba? Çok tatlış. Nükleer tabancanın da aq" diyerek bütün olumlu yaklaşım temayülümü söndürmüş yazar.
muta nikahı kraliçesi tiamat'ın bulaştığı yazardır.

helali içeride olduğu için sinir katsayısı yükselmiş bir yazarın laf atmasına maruz kalmıştır.
Biraz atarlı yazar.
Lütfen atarlı yazma.
Ortamı germe.
Futbol yazmadığı sürece mükemmel bir yazardır. Ama yazıyor maalesef. Elimde olsa tek harf futbol yazdırmam ama elimde değil işte... inşallah bir gün futbol yazmayı bırakır.
(bkz: kız sanılan yazarın erkek çıkması)
resmen değdirmelik çomar kovalıyo
devam dostum arkandayız.
Seni çok seviyorum. Sevdiğim yazarsın. Ama ne olur futbol yazma. Olmuyor, sinir bozuyorsun. Gözünü seveyim futbol yazma.
tiamat isimli yobaz kızımızın belalısı.

yaptığı kapakları sayamıyoruz artık. elleri dert görmesin.
Örnek şahsiyettir. Benim niye karmam ekside anlamıyorum arkadaşlar benim lennondan ne eksiğim var.
Tek olumsuz yönü zaman zaman Fenerbahçe sevgisini abartması olan kaliteli yazar. Severim.