bugün

napak , o kalsın diye kavurmadan mı mahrum kalak amk ? zaten senede bir kere yiyoruz ona da göz dikmeyin lan.

amk onlarda para bok tabi , gider en lüks lokantalarda yerler , lan sanki orada pişen etler sanki hayvanın kendi ikramı , hayvan kendi bacağını kesiyor alın leman sam hanımefendiye bunu pişirin özel kestim diyor sanki amk , onlar daha kral boğazlanıyor , daha acımasızca muamele görüyor , ama dine vuracak ya mecbur böyle davranmaya , yalanınızı yesinler

öyle çok dindar biri değilim , hatta %49 inanıyorum %51 inanmıyorum , ama gerçekleri söylemekten de kaçınmam kimse kusura bakmasın.

ek ; ayrıca siktirsin gitsin nereye gidiyorsa amk , ben şehirler arası otobüs biletini zor alıyorum karı kurbana tepki diye yurt dışına çıkıyor , ulan biri beni yurt dışına çıkarsın karşılığında allah'a direkt racon keserim amk böyle üstü kapalı konuşmam , karıdaki lükse bak lan delirecem yeminle.
londra' ya gelsin dedigimdir. et yiyecek bile para yok amk, benim yarin tasinacagim oda da takilsin kac gunse. ne et gorur ne bir sey.
Sanki başka günler hayvan kesilmiyor. Bu artık ikiyüzlülük o zaman hiç gelmesin Türkiye'ye her gün hayvan kesiliyor bu ülkede.
dinimiz olan islam'ın şeairlerinden ve yapılması lazım gelen ibadetlerin en evlâlarından olan kurban bayramında, bir âdinin ülkemizden silktirip gitmesidir. umurumuzda mıdır? değildir.
çokta sikimde olan hadise. giderken kendi gibileri de alsın o uçağa ve inşallah o uçak enkazı asla bulunmayacak şekilde kaybolur. bir daha sen ve senin gibilerden asla haber alamayız.
Bir daha gelmemesini dileğimdir. Cehennemin dibine kadar yolu var.
böyle saygısızca salak salak düşmanca laflar edeceğine insanların ibadetine gitmesi en doğrusu olacaktır. beğenmiyorsan git.