bugün

güzel oyun. fakat bazıları yüzünden çekilmez oluyor. oyunu fazla abartıyorlar. bir iş meselesi haline gelmiş. gerek yok böyle şeylere.
Yazın bol erkekle oynadığım oyundur. Lol candır.
Tekli derecelide oyun taşıyan karakterlerden biri olan irelia adlı şampiyonu içerisinde bulunduran bilgisayar oyunu. Eğer elinizde irelia var ve kendi koridorunuzdan 8-0 gibi bir skor ile çıktıysanız o oyunu kaybetmeniz imkansıza yakındır. Zira saldırıcı gücü taşıyıcılarıyla karşılaştırıldığında cidden büyük bir üstünlüğü bulunmaktadır bu şampiyonun.
ekran kartım öldüğünden beri oynayamadığım harika oyun. gözlerim yaşlı.
yarın kış mevsimi finali yapılacak oyundur.

play off: hwa gaming-atlas esports
final: dark passage-beşiktaş esports
şu metin2den ve wolfteamden ipini koparanın geldiği ergen yuvası oyunu oynayan 20 yaş üstü insanlar kaldı mı acaba ülkemizde? kalmadıysa bu size son çağrıdır. bu oyunu oynamak artık kalitenizi düşürüyor. türkiyede 1 milyon oyuncusu varsa, "NET" 800 bini -18 yaş altı , NET 500 bini -15 yaş altı.

not: 3 sene aralıklarla oynadım. son yıllarda ki ergen baskınından ve paragöz riot games yüzünden bıraktım. 1.5 yıl olcak oynamıyorum. çok mutluyum, sinir, stres kalmadı. yapacağınız şey çok basit, program ekle kaldır'a girin ve oyunu silin.

önemli not: ha birde 20 yaş üstüyseniz sakın sağda solda "lol oynuyorum" demeyin. ağır ergen ve wolfteamci muamelesi görebilirsiniz.
velkam tu dı lig of lecınt fiçurink mordekayzer.
baya bir aradan sonra gene başladım oynamaya 1-2 günde bir 1-2 maç atarım... kafa dağıtmak için güzel oluyor.
hele o TR serverda ki muhabbetler olmasa girilmez oyuna.
Sanal kreş. Seviye arayan arkadaşım dota'ya gel. Bebeler zor oyundan kaçarlar.
bekleme suresinin yuzde 75 kisaldigi, mana degerlerinin de bitmedigi urf modu geri gelmis. bu modda yararlanabileceginiz en iyi sampiyon kuskusuz ki sona. bunun disinda teemo, yorick, lux, vladimir, maokai, singed, nidalee, veigar, master yi, evelyn de kullanisli olabiliyor.
Yeni yeni videolarını eklemeye başladığım oyun.
https://youtu.be/z1HRVM7qNS4
plat 2 olarak bıraktığım oyun.
arada trollemek için giriyorum.
oynayın herkesin kendini pro sandığı, karşıdaki herkesin noob olduğu oyun. ergen oyunu. mal oyunu.
sözlükte grubu olsa iyi olurdu.

sözlükte bu oyuna ait grup olsa ne güzel oynardık ve bende öğrenirdim oyunu.
uzun zamandır girmediğim oyun. silsem mi acaba, boşuna yer kaplıyo. üşeniyom amk. yarım saat oynamaya.
uzun bir zamandır oynamadığım oyun.

yazmayın şöyle ama, dayanamayıp geri döneceğim en sonunda. *

ayrıca minyon kesmek kill almaktan daha önemlidir çoğu zaman. birkaç minyon dalgasını temizleyince 1 kill'e eşdeğer miktarda altın kazanıyorsunuz zaten.
tr de oynayan ekleyebilir.
2 aydır dokunmadık vizeler var diye, yine kuruyoruz bakalım jungle op.
TR server i açıldıktan sonra boktanlaşan bir oyun tüm ergenler ve noobların toplandığı server. Tabii hâlâ oynanır. Ah be Morde özledim seni.
plat 1 ligte olduğum dur. dia 5 den düştük.
küfürbaz ergenlerle dolu ortamda oynamak zor.
bir aralar oynadığım ancak çözemeden bıraktığım oyun.

yardımcı olacak varsa yeşillendirsin mesaj kutumu.
Türklere haram olan oyun.
favori oyunum. league of legends ismi gibi efsaneler ligi.
Dereceliye bu yıl başladığım bronzdan çıkamadığım oyun. sözlük yardım et.
An itibariyle gold 4 98 lp olduğum oyundur
adc pref ama ne kalırsa oynarım
sihirdar adı:TS Crusade
türkiye serverında oynayan eklesin.