bugün

miğde bulandırıcıdır.
mühendislik öğrencisidir.
Kinasak da o donemlerden gectik inkara gerek yok simdi.
eskiden kaba olandı ama artık sıradanlaşmıştır.
(bkz: corruption)
"o kız erkek gibi" lafını duymaya alıştığım bir durumdur. ilk önce beni uyarıp kızlığıma dönmem gerektiğini söylerler. daha sonra kankadan sevgiliye geçmek için yırtınanlar olur. samimiyizdir.
Çok tatlıdırlar.
iticiler, kabalar ve kokuyorlar.
Kundura arkasına basarak yürüyen kızlardır.

Okey oynarken yancıların kulağından şafak alıp batakta koz atarken de ellerinin tersini masaya vururlar.
Kasmaz rahattır.
arada ağzıma çok güzel oturuyor ama mümkün olduğunca kullanmam.
Her sözün sonunda başında kullanirsa iticidir. Yerinde kullandı mı çokta itici olacaģını sanmıyorum. Ona bakarsanız argo her iki cinsiyet içinde iticidir ama kullanılir çoģu hayatın içinden şeyler önemli olan ölçülü olabilmek. Kusura bakmayın ama bana bir bebeğim bir tatlım yavrum diyen kızdan daha samimi gelen kızdır.
arada kaçıyor işte.
Ne var konusuyorsak konusuyoruz lan!
bir de bunlar, olmayan şeyleriyle koyarlar da.
sonuna özür dilerim ama 'y.rraaam' ı da eklerlerse çok tatlı olan kızlardır.

kızlar yerim sizi yaaaaaaaa.
dudaklarında çok emanet duruyor ama yine de kimisine çok yakışıyor.
Kızlar erkekler diye ayırmasaydık konuydu iyidi. (bkz: Gereksiz cinsiyet ayrımı yapan entry başlıkları)
Arada sırada içinde bulunduğum kızlardır. Şimdi tamam bunu her an her yerde söylersek gerçekten iğrenç kaçmaktadır ama kabul edelim ki lan kelimesi bazen ortama cidden uymaktadır. Sevgilinle romantik bir ortamda lan dersen bu senin öküzlüğünü gösterir ama bunun dışında kimse kraliyet ailesine mensup değildir. Kızlarda bazen içten olabilirlerdir sınırını korudukça. SOrun yoktur.
iticidir, ağzına kürekle vurun.

selam ve yevmiye ile.
samimi kızlardır. "abiieğ ohaa lan" kıvamındaki beyinsizler hariç tabi.
http://www.youtube.com/watch?v=yy7ImWpROXw

bunu izledikten sonra itici dememiştiniz ama.
sizene lan?
Oooo testosteron, alırım bi dal.
harbi kizdir, severim. evet.
(bkz: lan diye konuşan erkekler)

Eğer kızlar lanlı lunlu konuşmasın diyorsanız, onlara örnek olmayınız sayın erkekler...

Sözlükte kızların konuşulmadığı başlık yok ne tür insanlarsınız...
güncel Önemli Başlıklar