bugün

birinin 'laik kadın' tamlamasını duyduğu an hayalinde canlanan durumdur. günümüzde özellikle de sözlük ortamında sıkca karşılaştığımız bu tamlamanın anlamı hiç birşeydir.
aslında beynimiz direkt olarak 404 not found mesajı vermelidir. çünkü bu tamlama bir devletin ismi kadın olmadığı sürece anlamsızdır.
bu bilgiyi 3. sınıfda öğrenmiş olması gereken bireylerin sınıf öğretmenlerini saygıyla anarak şunu yineliyorum ki laiklik bir devletin yönetim biçimidir. devletinin laik olmsını isteyen veya istemeyen insanlar olur sadece. ve bu istek de onların dine bakış açıları hakkında kimseye bir bilgi vermez.
cinsiyeti kadın idiyse "eben".
sevişken kadın geliyor lan benim aklıma. böyle mini etek sarı saçlar. garip.
(bkz: serbest çağrışım)

EDiT: NE EKSiLiYOSUNUZ MiLLET CiDDi DEĞiLiM*

NOT: LAiKiM.
dini bir kenara bırakıp beynini uzun uzadıya derinlemesine inceleyen insan oğlu.
bildiğimiz kadındır. onda ne varsa aynısından annende de mevcuttur.
anti turban.
laikçi yerine laik denmesi gerekliliği.
(bkz: makyaj)
cumhuriyetin , türk halkının bugünlere nasıl ve ne şekilde geldiğini bilen, şu sıcak yataklarda yatma sebeplerimizin hangi mücadeleler sonucu gerçekleştğinin farkında olan, atamın benimsediği laikliği kendine ilke edinen kadındır.
türk olduğunun bilincinde olan, şakirtlerde kuyruk acısı yaratan kadındır.
maklube yiyin siz annem, yapacak fazla bir aktiviteniz yok şu hayatta. en azından sap geldim sap gidiyorum demeyin.
beyni yıkanmış ahmak zavallıların şeytanla eşdeğer tuttukları, evde tıkılmaya veya çadırla gezmeye layık gördükleri, varlıkları ezik ruhları rahatsız eden normal kadındır.
Başörtüsü takmayan kadındır .
baş örtüsünün Kuran'da olmadığını, bunun uydurulduğunu söyler. islamiyet'i kendine göre yorumlar, bunların peygamberi hz. muhammed değil atatürk'tür.
(bkz: iki saattir konuşuyoruz bir kere atatürk demedik)
laik veya laikçi kişilik olunmaz. laik olan devletlerdir.
http://galeri.uludagsozlu...4%b1n-kollar%c4%b1-60273/
güncel Önemli Başlıklar