bugün

sarığınızın götünüze sokulmasıyla sonlanacak boş deneme.
karma kasmak yerine sevap kasmaktır.
bu ülkede her türlü pisliği müslüman yamyamlar yaparken ateistlerin her şeyin sorumlu olması gülünçtür.

önlenmesi gereken bir şey varsa o da müslüdingillerdir her bok bunlardan çıkıyor çünkü.
laik ve ateist sözlük kızıyım, lütfen beni imana getirir misiniz değerli çomar sözlük halkı?
bir yobaz rüyası. Uyan yobaz ıslanmışsın.
allah izin vermediği sürece imkansızdır. dolayısı ile böyle bir uğraşa girişmekte mantıksızdır.

ama bağğğzı müridlerin iman anlayışı çarpık olduğu için para+sağlam birkaç seks ve belli oranda şöhret onlar için iş görebilir. zira laik ve ateist kadınlar para, seks, tatil potansiyeli yüksek, mutluluk düzeyi tüketimle doğru orantılı hayat ve belli oranda şöhret üçgeninde dolaşıyorlar (pardon eklemelerden sonra beşgen oldu). çoğunlukla belli bir yaştan sonra "sikeyim feminist, laik, ateist, modern moronluğu, altı üstü bir kadınız ölüp gideceğiz eninde sonunda bari keyfime bakayım" kafasına girebilirler. böylece din, dil, ırk, ideoloji gibi konularda pek zorlamazlar, tabii olmak konusunda bi anda ılımlı hallere girerler. o yüzden etrafta bol bol eskiden kaşarın önde gideni bir laik olup evlendikten sonra baya baya mütevazi ve belli bir oranda dindar bir hayat sürmeye başlayan tipler görebilirsiniz. öyle zorlama falan da yapılmıyor kendilerine ben şahsen çok tanık oldum böylelerine.

not: lütfen özel mesaj çekerek bu konuyu benimle tartışmayın.
imana getirmek yerine eve getirmeyi tercih ederim
Sozlukten entry girerek gerceklestirmesi imkansiza yakin olan eylemdir.
Kolay gelsin o zaman.
Boşa kürek çekmekle aynı türden bir uğraş. birincisi laik değilim çünkü insanlar laik olmaz devletler laik olur. Laiklik dinsizlik değil aksine vatandaşların dinini özgürce yaşamasının garantisidir. ikincisi ateist değil panteistim. Bence tanrı evrendir, bir enerji gibidir. üçüncüsü kendi inandığını bile sorgulamaktan acizken benim inancımı ya da ateistler söz konusuysa inançsızlıklarını sorgulamak sana mı kaldı?
görsel
bir yobazın günlüğünü okumuş gibi hissettim.