bugün

5 vakit namaz kılan bugüne kadar boğazından haram lokma geçmeyen amcamın namussuz olduğunu öğrendiğim başlık.

haklısın kızı kapalı olsa milleti dolandırsa namuslu.

kızı kapalı olsa yetim hakkı yese namuslu.

yıllardır namussuz namussuz yaşıyormuş. neyse söyleyeyim de ablam kapansın ondan sonra çalarız çırparız milletin karısına kızına laf atarız.

ama başı açık kızı namaz kılıyormuş hiç önemli değil. önemli olan o başı kapatmak haklısınız.
namus ve din, bu konu bile derinlemesine incelenir. din en büyük namusuzluktur. her türlü pislik var bunlarda sadece gizlemeyi biliyorlar yada insanların beyinlerini uyutarak normalleştirmeyi.
ne namusu 1 yaşında kara çarşaf içinde bile olsa evlendirilen kızın babasında namus olsa ne olur durumudur.
ileri de kızının kukusunu zincirlemeyen babanın namusu olacaktır çünkü başını kapatınca sevişmiyor değil çatır çatır sevişiyorlar.
bu zihniyet için genel geçer tavsiye budur.
ama gerçek namus için kızınızı akıllı yetiştirin ancak akıl hormonlara karşı koyabilir.
gidip her yalan söyleyene kanmasınlar.
Valla kapalı kardeşlerim ve kapalılığı savunan arkadaşlarım alınmasınlar ama türk erkeklerinin çok büyük bir bölümü kapalı bayanlardan daha çok hoşlanıp daha çok bakıp daha çok iş atıyorlar. Artık o kadar alıştık ki fiziksel olarak açıklığa şahsen yolda çıplak giden bir bayan dahi görsem çok da yadırgamıyorum ya da içine düşecek kadar cinsel dürtülerim gün ışığına çıkmıyor ha bu birazda yaşamak ile alakalı tabii ki hayatında cinsellik yaşamayan arkadaşların aksini düşünmesi doğaldır lakin gizli şeyler, kapalı şeyler her zaman daha fazla merak ve ilgi uyandırır.
Olum bu ne kirli zihniyettir dediğim vahimler vahimesidir.
18 saat çalışıp kızını, okutmak için dünyanun bütün emekerini ve güzelliklerini yansıtan dünyanın en dik adamıdır. Namusuda onun kadar asildir.
saçma sapan salak salak başlıklar 2002 den bu yana bu ülkede asalak din tüccarı bir kesim yaratıldı yetmedimi, biraz düşünün ya okumayan ,düşünmeyen saçma sapan bir gençlik çıktı yazık yazık, avrupa nano teknoloji kullanıcak yakında.
Oğlu onun bunun arkasından laf atan seks açı olmuş babanın namusunu da ayrıca düşünmek gerekir.
Ama pardon ya erkek adam yapar.
Kız ise bağla ayağından ahıra.
insan düşüncesini savunurken bu kadar küçülmemeli, aşağılaşmamalı.
14 yaşındaki başı kapalı kızını 55 yaşındaki adama para karşılığı veren pezevengin namusunun yanında gayet sağlamdır.
çok tartışılan konuların başındadır.
Bazi Erkeklerin kafadaki killa tahrik olacak kadar sapik oldugunu dusunemeyecek kadar ahlakli olan babanin namusudur.
afedersiniz orospu çocuklarının merakını uyandırmış namustur.
Bir bu kalmıştı yapmadığınız değil mi tam oldu?
Sanıyorum ki bu sözlüktekilerin çoğu müslüman ya da ateist başka dinlere kaç kişi mensup bilmiyorum.
Ateistler için sıkıntı yok ama çok afedersiniz be geri zekalı müslümanım diye geçinen adam trolluk yapacağım diye şirk koşulur mu?
Oğlum götü boklu bir sözlük için sırf saçma salak konuşulmak için yapılır mı bu?
Sana mı kaldı yargılamak insanları?
Namusları yaptıkları sana mı kaldı da hükmü veriyorsun sen yaratıcı mısın?
Yazık ciddi anlamda hiç bir değere saygı duyulmuyor bu sözlükte.
Geyiğin bir sınırı olur.
Ben ki kendimi deist olarak ad ediyorum ama bu boku yemem insanların inançları kutsaldır. Bazı konularda geyik yapılmaz.
Inanç, namus geyik konusu değildir.
aslında bir şey dahi yazılmayacak, Allah ın varlığını "yukarda" arayan ilginç bir kafanın sıçmığı.

senin iradesiz bir puşt olup dışarda yolda yürüyen bir kızın saçından etkilenip itçe düşünmen babanın namusu değil senin namussuzluğunu gösterir.
(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)
dünyadaki hiç bir örtünün namuzsuzluğu örtmediği bilen babanın rahatlığı vardır.
örtümü taktım namusum geldi .
Sözlük erkeği tarafından sorgulanacak kadar düşmeyen namustur.
Her koyun kendi bacağından asılır sözüyle kıyasıya yarışır.
ne alaka ya bildiğin yobaz insanın açtığı başlık azıcık medeni olun, bırakın kız ne yapmak istiyorsa yapsın baba olan kişi çocuğunu iyi yetiştirirse çocuk zaten kötü şeyler yapmaz, babaya laf getirmez.
başı kapalı olanlar da şuan mitingde meeliyor.
ne kapalı insanlar gördüm namussuz olan ne açık insanlar gördüm namuslu olan.
taşlanırsa temizlenecektir.
bence tüm babalar ve erkek çocuklar taşlanmalı zaten.
çünkü insan sikenin içine şeytan girmiştir.
başı kapalı olanının namusu kadar temizdir.

zaten baktığınızda bu tür başlıklar karması (Zeka sorunu var) olan yazarlar tarafından açılmaktadır. Şaşırmayın yani..
anne sütünün ilk 6 ay önemini kavrayamamış bir annenin cehaletinden kötü değildir. sonra...
sonrası bu.
insanları açık kapalı şeklinde yaftalayanlardan sorulmayacak namustur. Ayrıca kimseyi ilgilendirmez, herkes istediği gibi yaşamakta özgürdür.
bunu kendine dert edinene şu denmeli:
sana ne amk sana ne! biz senin günde 3 posta asılmana karışıyor muyuz?