bugün

MAL VARLIĞINI BiLMEM DE fiziki güzelliğini sevmemek nedir yahu? bi kız çirkin ise yanlış anlamayın da neden seveyim ki? sevmem abi hatun dediğin güzel olacak. baktın mı için eriyecek, durup durup diyeceksin ki,
şuna bak hele salınsın dursun evde ben 24 saat bakayım moral bulayım. yahu bana genelleme yapmayın güzel kadın öyle olur böyle olur diye, güzel kadının bi kere güzel insan etrafına da pozitif enerji verir, kendine güvenir, yok mu çirkin hatunun edepsiz olanı var, ya hem çirkin hem edepsizine rastladıysak ne bok yiycez? en azından güzel hatunu görerek alıyosun baktın ki huyları kötü ona göre önlem alırsın ama özellikle sevgi aşk cart curt gibi saçma sapan kavramların ajitasyonunu kullanarak ne bok yemeye güzel olanı aşağılamya çalışırız ki?

acaba ulaşamayacağımızdan, ulaşmanın zor olduğundan olmasın?

yok ama o 20 sene sonra yaşlanacak!

ulan gerizekalı adam 20 sene az mı? 20 sene sonra aldığın çirkin hatun güzelleşecek mi? bari 20 sene doya doya izlerim onu, her bakışımda yeniden içim kıpır kıpır olur. bilemiyorum abi demek ki tek odun benim. sevigden aşktan anlamayan. iç güzelliğe önem vermeyen!!! bi ben varım, çirkin hatn isteyen bi mal erkek benim. yani elimizde iki tane seçenek olsa,
ayşen guruda mı
nebahat çehre mi deseler bi tek nebahat çehre isteyen ben olurum... değişik!
şekilci ve sığ insanların bok yemesidir. günümüzde bu tip insanlardan kadınlı erkekli olarak çok sayıda vardır. allah şekilci insanları bizlerden ırak etsin, çünkü şekilci olan insan zaman kaybıdır, üzülmeye ve değer vermeye dahi değmez.
yatakta son bulduktan sonra tüm heyecanın biteceğini sevmedir, gerçi öyle sevme olmaz ama.
günümüz aşklarının ucuzluğunu gösteren durumdur. çift konuşmasının bir bölümüde illa ki boy,kilo vb. konulara değinirler. erkek kıza 'biraz zayıflasan' kız erkeğe 'boyun çok uzun uyuşamıyoruz' vb. garip cümleler kurar ve ilişkinin gerçek olmadığını belli ederler. bu demek oluyor ki bu durum sadece kızlar için geçerli değildir.
o sevmek değil heveslenmektir ondan ileride gidemez zaten. Güzelken kıza dibin düşer zaman geçince güzellik gidince hevesinde gider.
sevmek değil kullanmaktır.